rent a car
İzmir Merkez Alsancak

İzmir Merkez Alsancak

İzmir Merkez Alsancak İstasyonumuza Hoşgeldiniz

Sixt rent a car İzmir Hilton Ofis'e hoşgeldiniz. Sizlere hızlı, kolay ve Sixt standartlarında hizmet vermekten ve yolculuğunuz süresince yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İyi yolculuklar dileriz.

İstasyon Hakkında Genel Bilgiler

İzmir'de Araç Kiralama:

İzmir'de araç kiralamak oldukça rahattır. Sixt izmir Ofis'ten hızlı ve kolay bir şekilde aracınızı kiralayıp, yolculuğunuza başlayabilirsiniz.
İzmir Merkez Manisa, Çeşme, Aliağa,Seferihisar, Foça,Tire ve Menderes'e oldukça yakındır. İzmir çok kozmopolit, canlı ve renkli bi şehirdir. Kiraladığınız Sixt aracınız ile Efes harabelerini, Meryem Ana'yı ziyaret edebilir, dönüşünüzde Şirince Köyü'ne uğrayaıp, özel yapım meyveli şaraplardan ve el yapımı sabunlardan satın alabilirsiniz. İzmir şehir içinde mutlaka Dario Moreno Sokağı'nda yer alan tarihi Asansör'ü ziayret edebilir, muhteşem İzmir manzarasına karşı kahvenizi yudumlayabilirsiniz. 


Sixt rent a car İzmir:

Sixt izmir Ofis, tam Alsancak Merkez'de İzmir Hilton içerisinde yer almaktadır. Aracınız hemen ofisimiz önünden yetkililerimiz tarafından teslim edilir. 

 

Alış / Dönüş Bilgileri

Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi:

Sixt izmir Ofis, tam Alsancak Merkez'de İzmir Hilton içerisinde yer almaktadır. Aracınız,  hemen Hilton izmir otoparkımızdan yetkililerimizce  kiralama işlemlerinizin ardından teslim edilir. 

Araç İade Etme ile İlgili Bilgi:

Aracınızı, kira bitiminde yine ofismize gerçekleştirebilirsiniz. Yetkililerimizce aracınız ofisimizin önün iade alınır. 

Açılış / Kapanış Saatleri

  • Hafta içi: 09:00 - 18:00
  • Cumartesi: 09:00 - 16:00
  • Pazar: --:-- - --:--

İletişim Bilgileri

İsmet Kaptan Mah. Gazi Osmanpaşa Bulv. No:7 Hilton Otel otopark P2 katı Konak/İzmir

Bilgi Servisi

İzmir'de şehir içi trafiği gün içerisinde oldukça rahattır. İzmir çevresindeki illeri gidişleriniz de otoban kullanımlarınızda OGS ve HGS ihtiyacınız olacaktır.

Kampanyalar