rent a car
İzmir Karşıyaka Girne Caddesi

İzmir Karşıyaka Girne Caddesi

İzmir Karşıyaka Girne Caddesi İstasyonumuza Hoşgeldiniz

Sixt rent a car İzmir Karşıya Girne Caddesi Ofise hoş geldiniz. Sizlere hızlı, kolay ve Sixt standartlarında hizmet vermekten ve yolculuğunuz süresince yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İyi yolculuklar dileriz. 

İstasyon Hakkında Genel Bilgiler

Sixt rent a car İzmir:

Ofisimiz Foça, Bergama, Dikili, Çeşme, Urla, Aydın, Kuşadası, Efes, Meryemana, Şirince, Agora, teleferik.. gibi gezilecek, görülecek yerlere ve Optimum, Agora, Palmiye, Forum, Mavibahçe gibi AVM'lere yakın mesafededir. Hizmetinize sunduğumuz son model, kaliteli ve iyi fiyat/kalite oranına sahip filomuzla ulaşım sizin için bir sorun olmaktan çıkıp eğlence haline geleceğine şüphemiz yok.

Alış / Dönüş Bilgileri

Ofisimiz Girne Bulvarında Yapı Kredi Bankasının yanındadır. Araçlarımız bu otoparkta hazır olarak beklemektedir. Kısa süren kontrat açma işleminden hemen sonra aracınızı teslim alıp, yola çıkabilirsiniz.Rezervasyon e-mail ve SMS konfirmelerinde ofis yetkilimiz ve cep telefonlarını bulabilirsiniz. Ayrıca kontrat nüshasıyla birlikte bu bilgileri içeren kartvizitimiz de verilmektedir. Bu telefonlara 24 saat ulaşabilirsiniz.

Açılış / Kapanış Saatleri

  • Hafta içi: 09:00 - 18:00
  • Cumartesi: 09:00 - 16:00
  • Pazar: --:-- - --:--

İletişim Bilgileri

Bostanlı Mah.  Girne Bulvarı No: 41/1  35590 Karşıyaka/ İzmir

Bilgi Servisi

İzmir'de otobanlarda mutlaka HGS kullanılmalıdır. HGS talebinizi aracı teslim almadan önce yetkili personelimize iletirseniz bu konuda size yardımcı olacaklardır. Şehir içi trafiği rahattır.

Kampanyalar