rent a car
İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar

İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar

İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar İstasyonumuza Hoşgeldiniz

Sixt rent a car İzmir Havalimanı Ofise hoş geldiniz. Sizlere hızlı, kolay ve Sixt standartlarında hizmet vermekten ve yolculuğunuz süresince yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İyi yolculuklar dileriz.

İstasyon Hakkında Genel Bilgiler

Sixt rent a car İzmir:

Ofisimiz Çeşme, Urla, Aydın, Kuşadası,Dikili, Efes, Meryemana, Şirince, Agora, teleferik.. gibi gezilecek, görülecek yerlere ve Optimum, Agora, Palmiye, Forum gibi AVM'lere yakın mesafededir. Hizmetinize sunduğumuz son model, kaliteli ve iyi fiyat/kalite oranına sahip filomuzla ulaşım sizin için bir sorun olmaktan çıkıp eğlence haline geleceğine şüphemiz yok. Ofisimize en yakın Sixt ofisleri: Merkez ofisimiz İzmir Alsancak, Kuşadası, Bodrum, Dalaman ofisleri ile kuzeyde Bursa ofisimiz yer almaktadır.

Sixt rent a car İzmir:

İzmir şehir merkezinde de ( Alsancak'da) ofisimiz bulunmaktadır. Havalimanına 20 km. mesafede olup havalimanından kiraladığınız aracı ücret farkı ödemeden Alsancak ofisimize teslim edebilirsiniz. Alsancak ofisimizin açık olduğu gün ve saatleri güncel olarak yetkili arkadaşlarımızdan öğrenebilirsiniz.

Alış / Dönüş Bilgileri

Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi:

Sixt rent a car olarak, Adnan Menderes Havalimanınında gelen yolcu salonunda hizmet vermekteyiz. Binadan dışarı çıkmadan sağa döndüğünüzde Vakıfbank'ı geçince turuncu ofisimizi görebilirsiniz. Havalimanı gelen yolcu salonu bina çıkışının karşısında, sol çaprazda bulunan köprüyü geçip sola döndüğünüze araç kiralama otoparkı bulunmaktadır. Araçlarımız bu otoparkta hazır olarak beklemektedir. Kısa süren kontrat açma işleminden hemen sonra aracınızı teslim alıp, yola çıkabilirsiniz.Rezervasyon e-mail ve SMS konfirmelerinde ofis yetkilimiz ve cep telefonlarını bulabilirsiniz. Ayrıca kontrat nüshasıyla birlikte bu bilgileri içeren kartvizitimiz de verilmektedir. Bu telefonlara 24 saat ulaşabilirsiniz.

Araç iade Etme ile İlgili Bilgi:

Kiralamış olduğunuz aracınızı, Adnan Menderes Havalimanındaki araç kiralama otoparkına bırakabilirisiniz. Sixt rent a car personeli 7/24 havalimanı otoparkında araç teslim alma ve teslim etme hizmeti vermektedir. Havalimanı emniyet talimatnamesi uyarınca başka bir noktada (gelen/giden yolcu vb.) teslimat yapılamamaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Vip/Cip'ye gidecek müşterilerimizi otoparktaki arkadaşlarımız bırakmaktadır, bunun için otoparktaki Sixt personelimize söylemeniz yeterlidir. Dönüşte yakıt almak için havalimanı girişindeki petrol istasyonunu kullanabilirsiniz. Kontratınızda belirtmiş olduğunuz iade tarih ve saatlerinde değişiklik olması halinde yetkililerimizle mutlaka temas kurunuz.

Açılış / Kapanış Saatleri

  • Hafta içi: 00:00 - 23:59
  • Cumartesi: 00:00 - 23:59
  • Pazar: 00:00 - 23:59

İletişim Bilgileri

Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Salonu DT APL 136A Gaziemir/İzmir

Bilgi Servisi

İzmir'de otobanlarda mutlaka HGS kullanılmalıdır. HGS talebinizi aracı teslim almadan önce yetkili personelimize iletirseniz bu konuda size yardımcı olacaklardır. Şehir içi trafiği rahattır.

Kampanyalar