rent a car
İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar İstasyonumuza Hoşgeldiniz

Sixt rent a car İzmir Havalimanı Ofise hoş geldiniz. Sizlere hızlı, kolay ve Sixt standartlarında hizmet vermekten ve yolculuğunuz süresince yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İyi yolculuklar dileriz.

İstasyon Hakkında Genel Bilgiler

Sixt rent a car İzmir:

Ofisimiz Çeşme, Urla, Aydın, Kuşadası,Dikili, Efes, Meryemana, Şirince, Agora, teleferik.. gibi gezilecek, görülecek yerlere ve Optimum, Agora, Palmiye, Forum gibi AVM'lere yakın mesafededir. Hizmetinize sunduğumuz son model, kaliteli ve iyi fiyat/kalite oranına sahip filomuzla ulaşım sizin için bir sorun olmaktan çıkıp eğlence haline geleceğine şüphemiz yok. Ofisimize en yakın Sixt ofisleri: Merkez ofisimiz İzmir Alsancak, Kuşadası, Bodrum, Dalaman ofisleri ile kuzeyde Bursa ofisimiz yer almaktadır.

Sixt rent a car İzmir:

İzmir şehir merkezinde de ( Alsancak'da) ofisimiz bulunmaktadır. Havalimanına 20 km. mesafede olup havalimanından kiraladığınız aracı ücret farkı ödemeden Alsancak ofisimize teslim edebilirsiniz. Alsancak ofisimizin açık olduğu gün ve saatleri güncel olarak yetkili arkadaşlarımızdan öğrenebilirsiniz.

Alış / Dönüş Bilgileri

Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi:

Sixt rent a car olarak, Adnan Menderes Havalimanınında gelen yolcu salonunda hizmet vermekteyiz. Binadan dışarı çıkmadan sağa döndüğünüzde Vakıfbank'ı geçince turuncu ofisimizi görebilirsiniz. Havalimanı gelen yolcu salonu bina çıkışının karşısında, sol çaprazda Havalimanı Otoparkı bulunmaktadır. Araçlarımız bu otoparkta hazır olarak beklemektedir. Kısa süren kontrat açma işleminden hemen sonra aracınızı teslim alıp, yola çıkabilirsiniz.

Rezervasyon e-mail ve SMS konfirmelerinde ofis yetkilimiz ve cep telefonlarını bulabilirsiniz. Bu telefonlara 24 saat ulaşabilirsiniz.

Araç İade Etme ile İlgili Bilgi:

Kiralamış olduğunuz aracınızı, Adnan Menderes Havalimanındaki otoparka bırakabilirisiniz. Sixt rent a car personeli havalimanı otoparkında aracınız teslim alırlar. Kontratınızda belirtmiş olduğunuz iade tarih ve saatlerinde değişiklik olması halinde yetkililerimizle mutlaka temas kurunuz.

 

 

Açılış / Kapanış Saatleri

  • Hafta içi: 00:00 - 23:59
  • Cumartesi: 00:00 - 23:59
  • Pazar: 00:00 - 23:59

İletişim Bilgileri

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Gelen Yolcu Terminali No: 1317 İzmir

Bilgi Servisi

İzmir'de otobanlarda mutlaka HGS kullanılmalıdır. HGS talebinizi aracı teslim almadan önce yetkili personelimize iletirseniz bu konuda size yardımcı olacaklardır. Şehir içi trafiği rahattır.

Kampanyalar