İstanbul Ümraniye
Araç Kiralama

Ümraniye Araç Kiralama

Sixt araç kiralama Ümraniye istasyonu ile de şehrin Anadolu Yakası’nda önemli rent a car hizmetleri sürüyor. Premium seçeneklerden SUV’lara, aile arabalarından makam aracı olarak tercih edilebilecek modellere kadar araç filomuzda ihtiyaçlarınıza yönelik nokta atışı tercihler yapabilirsiniz. Şehrin önemli semtlerinden biri olan Ümraniye; Üsküdar’a, Kadıköy’e, müthiş oksijen kaynağı ormanlara yakınlığı ile de araç seyahatleri için şahane rotalara sahip. Sixt Ümraniye araç kiralama şubemizin hizmetleri ile siz de şehir içindeki seyahatlerinizi gerçekleştirebilir, aradığınız araç grubundaki araba modellerinden birine kolayca sahip olabilirsiniz. Düzenli aralıklarla yenilenen ve yüksek hijyen standartlarından geçen araç filomuz ve esnek fiyat sözleşmemiz sayesinde farklı araç kiralama seçeneklerinden size en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Sixt Ümraniye günlük araç kiralama, aylık ya da daha uzun araç kiralama seçenekleri ile de günlük gezintilerden iş seyahatlerine kadar farklı birçok yolculuk tipine hitap ediyor. Böylelikle kurumsal ya da bireysel Sixt oto kiralama seçeneklerinden birini tercih edebilir, şehrin işlek bölgelerinden Ümraniye ve çevresinde yolculuğunuza hemen başlayabilirsiniz. Dilerseniz Sixt Etiler, Taksim, Sabiha Gökçen istasyonları gibi diğer İstanbul araç kiralama şubelerimizi de inceleyebilirsiniz.

Sixt Araç Kiralama Seçenekleri

Günlük, haftalık, aylık araç kiralama seçeneklerinin yanı sıra kurumsal ulaşım çözümlerine yönelik uzun dönem hizmetlerimiz de bulunuyor. Örneğin, ailenizle birlikte keyifli bir hafta sonu rotası oluşturabilir, Sultançiftliği Taşlıtepe Devlet Ormanı’na, Alemdağ Ormanı’na, şehrin en güzide bölgelerinden Beykoz’a, Kız Kulesi ile ünlü Üsküdar’a yolculuk yapabilirsiniz. Günlük & dönemsel araç kiralama hizmetlerinden yararlanarak keyifli bir İstanbul turuna çıkabilir, şehrin tarihini, doğasını hissettirecek sayısız bölgeye seyahat edebilirsiniz. Diğer Sixt İstanbul istasyonlarımız gibi Ümraniye şubemiz ile de yalnızca bireysel ve kısa vadeli araç kiralamalara değil, kurumsal ulaşım ihtiyaçlarına da çözüm sunuyoruz. Türkiye’nin farklı birçok sektörden iş dünyasının bulunduğu İstanbul’da şirketlerin filo kiralama taleplerine de yanıt veriyoruz. Uzun dönem araç kiralama opsiyonundan yararlanarak siz de şirketiniz, firmanız, yönetici ve personelleriniz için uzun vadede bir filoya sahip olabilirsiniz. Minimum 1 yıllık araç kiralama hizmetinin sunulduğu bu hizmetten maksimum 47 ay boyunca yararlanabilirsiniz. Üstelik; ihtiyacınız bir filo değilse de dert etmeyin. Uzun dönem araç kiralama seçeneklerimiz içerisinde bir ya da birkaç araba kiralama seçenekleri de sunuluyor. Aklınıza takılan tüm sorular için 0850 2222 000 Sixt müşteri hizmetleri numarasını arayarak da bizimle doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Araç Teslim Alma & Etme

Sixt araç kiralama İstanbul Ümraniye istasyonumuz kolay ulaşılabilir lokasyonu sayesinde araç teslim işlemlerini kolayca gerçekleştirebiliyor. İstanbul’daki Etiler, Airport AVM, Taksim Hilton gibi diğer istasyonlarımızda da hızlı ve etkili bir şekilde araç teslim alma & etme uygulamaları sürüyor. Ümraniye bölgesindeki şubemiz de kiraladığınız aracı & araçları hızlıca alıp yolculuğunuza başlamanızı kolaylaştırıyor. Oryapark AVM, banka genel müdürlükleri gibi noktalara yakın konumda bulunan Sixt Ümraniye’de kısa süren kontrat açma işlemlerinin ardından aracınıza hemen kavuşabilirsiniz. Bu işlemler esnasında şehirle ilgili merak ettiklerinize, trafik haritasına, seyahat edilecek noktalara ve benzeri konular hakkındaki sorularınıza ofis yetkililerimizden yanıt alabilirsiniz. Böylece köprü geçişlerini, kestirme yolları, trafiğin yoğun olduğu saatleri öğrenip rotanızı daha randımanlı şekilde planlayabilirsiniz. Kontrat işlemleri sonrasında, hazır halde sizi bekleyen aracınızı teslim alıp keyifli bir İstanbul yolculuğuna çıkabilirsiniz. Rezervasyon e-mail ve SMS konfirmelerinde bulabileceğiniz ilgili irtibat kanallarını da 7/24 ulaşabilir, yol & yardım desteğimizden yararlanabilirsiniz. Aracı teslim etme tarihi geldiğinde ise belirtilen saatte Ümraniye şubesine gelerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Açılış / Kapanış Saatleri

  • Hafta içi: 09:00 - 18:00
  • Cumartesi: 09:00 - 18:00
  • Pazar: --:-- - --:--

İletişim Bilgileri

Saray Mh. Dr.Adnan Büyükdeniz Cad. no:4 CESSAS PLAZA

Bilgi Servisi

Köprü ve otoyol kullanımları için HGS veya OGS gerekiyor. Bununla beraber; ofis yetkililerimizden de köprü geçişleri, trafik yoğunluğu, ücretli geçişler gibi konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kiralama Noktası Bölge Mesafe (km)
Ümraniye Üsküdar 7,1 km
Ümraniye Kız Kulesi Karşısı 9,4 km
Ümraniye Kadıköy 13,8 km
Ümraniye Ataşehir 12,2 km
Ümraniye Beylerbeyi Sarayı 8 km
Ümraniye Küçüksu Kasrı 7,7 km
Ümraniye Kanuni Sultan Süleyman Kent Ormanı 5,4 km
Ümraniye Anadolu Hisarı 7,8 km
Ümraniye Taksim Meydanı 15,1 km
Ümraniye Sabiha Gökçen Havalimanı 31,1 km

Sık Sorulan Sorular

İstanbul Ümraniye şubesi çalışma saatleri nasıl?

SIXT Ümraniye şubesi, Pazartesi - Cumartesi arası 09.00'dan 19.00'a kadar açık. Pazar günleri ise kapalıdır.

Araç filosunda ne tür araçlar var?

SIXT araç filosunda Mercedes-Benz gibi Premium modeller, aile arabaları, makam aracı olarak kullanabileceğiniz modeller, arazi şartlarına uygun otomobiller gibi pek çok seçenek bulunur.

İstanbul Ümraniye şubesi nerede?

SIXT İstanbul Ümraniye şubesi açık adresi: Saray Mh. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:4 CESSAS PLAZA

Müşteri hizmetleri telefon numarası nedir?

SIXT müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 222 2 000

SIXT hakkında farklı sorularım var.

SIXT ile ilgili kampanyalardan araç kiralama seçeneklerine, diğer istasyon sayfalarından araç teslim işlemlerine kadar tüm merak ettiklerinizi tıklayıp web sitemizden öğrenebilirsiniz.

Kampanyalar