rent a car
İstanbul Taksim Hilton

İstanbul Taksim Hilton

İstanbul Taksim Hilton İstasyonumuza Hoşgeldiniz

Sixt rent a car Hilton Ofis'e hoşgeldiniz. Sizlere hızlı, kolay ve Sixt standartlarında hizmet vermekten ve yolculuğunuz süresince yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İyi yolculuklar dileriz. 

İstasyon Hakkında Genel Bilgiler

Taksim Araç Kiralama:

İstanbul/Taksim hilton ofisimiz Harbiye'de olup Şişli/Mecidiyeköy istikametinde olup Hilton otelinin girişinde sağ tarafta 3. ofis olarak yer almaktadır.Taksim Hilton ofisimiz Atatürk havalimanına 45 dakika, Taksim meydanı ve Nişantaşı'na yürüme mesafesindedir. Dilediğiniz takdirde operasyon elemanlarımız belirteceğiniz adrese aracınızı en kısa sürede ulaştırabilir, böylece Taksim bölgesindeki trafik yoğunluğunu yaşamak zorunda kalmazsınız.
Sixt rent a car Taksim Hilton:

Taksim Hilton ofisimize Mecidiyeköy/Elmadağ/Harbiye hattında çalışan toplu taşıma araçlarıylada kolayca ulaşabilir dakikalar içinde sizde Sixt rent a car'dan dilediğiniz aracı kolaylıkla kiralayabilirsiniz. Dilerseniz rezervasyon esnasında sizlere verilen irtibat telefonlarını arayarakta ofisimize ulaşım konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.


 

 

Alış / Dönüş Bilgileri

Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi:

Sixt rent a car Taksim hilton otelinin girişinde hafta içi 09:00/18:00 ve haftasonu 09:17:00 saatleri arasında müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Araç İade Etme ile İlgili Bilgi:

Kiralama sürenizin sonunda Hilton Otel ana giriş kapısının yanında aracınızı teslim edebilirsiniz.Kiralama Süreniz boyunca sizlere verilen telefonlardan 7/24 her konuda destek alabilirsiniz.
 

 

Açılış / Kapanış Saatleri

  • Hafta içi: 09:00 - 18:00
  • Cumartesi: 09:00 - 16:30
  • Pazar: --:-- - --:--

İletişim Bilgileri

İstanbul Taksim Hilton - Elmadağ - İstanbul

Bilgi Servisi

Köprü ve otoyol kullanımları için HGS veya OGS gerektiğinden ofis yetkilimizden bu konuda bilgi alabilir böylelikle trafik/köprü kaçak geçiş cezalarını önlemiş olursunuz.

Kampanyalar