rent a car
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı İstasyonumuza Hoşgeldiniz

Sixt rent a car İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Ofise hoş geldiniz. Sizlere hızlı, kolay ve Sixt standartlarında hizmet vermekten ve yolculuğunuz süresince yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İyi yolculuklar dileriz.
 

İstasyon Hakkında Genel Bilgiler

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda Araç Kiralama:

Anadolu Yakasının tek havalimanı özelliğine sahip Sabiha Gökçen Havalimanı Anadolu Yakası, Gebze, Adapazarı İzmit gibi bölgelere yakınlığı dolayısıyla tercih edilmektedir. E6 ve E5 otoyollarına yakınlığı, Anadolu Yakasında işlerini daha hızlı ve köprü trafiğine takılmadan yaparak evlerine dönmek isteyen iş insanlarının tercihi olmaktadır. Havalimanı, İzmit merkeze 50 dakika, Bolu merkeze 2,5 saat ve Gebze Organize Sanayi Bölgesine 35 dakika mesafededir. Ofis çalışanlarımız tüm konularda sizlere yardımcı olmak için 7/24 hizmetinizdedir.


 

Sixt rent a car Sabiha Gökçen Havalimanı:

Sabiha Gökçen Havalimanına geldiğinizde İç Hatlar Gelen Yolcu Salonunda bulunan Ofisimizden aracınızı alırken personelimizden gideceğiniz istikamet, yol durumu ve araç ile ilgili tüm konularda destek alabilirsiniz.

Alış / Dönüş Bilgileri

Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi:

Sixt Sabiha Gökçen Havalimanı ofisimiz iç Hatlar Gelen Yolcu Katı Rent a Car ofisleri Bölümünde Hizmet Vermektedir. İşlemlerin yapılması sonrasında Aracınızı Sizlere verilen teslim formu ile Dış kapı çıkışında elemanlarımız tarafında teslim alabilirsiniz. Elemanlarımız yol tarifi,yol durumu ve araçla ilgili tüm konular hakkında sizlere yardımcı olarak güvenli bir şekilde yola çıkmanızı sağlayacaktır.

Rezervasyon e-mail ve SMS konfirmelerinde ofis yetkilimiz ve cep telefonlarını bulabilirsiniz. Bu telefonlara 24 saat ulaşabilirsiniz.

Araç İade Etme ile İlgili Bilgi:

Kiralama sürenizin sonunda Havalimanı ana kapısından giriş yaparken sizlere verilen telefon numaralarından plaka bilginiz ile bizlere dönüş yaptığınızı bildirdiğinizde terminal önünde Sixt Elemanları tarafından karşılanacaksınız.Kiralama Süreniz boyunca sizlere verilen telefonlardan 7/24 her konuda destek alabilirsiniz.

Açılış / Kapanış Saatleri

  • Hafta içi: 00.00 - 23.59
  • Cumartesi: 00.00 - 23.59
  • Pazar: 00.00 - 23.59

İletişim Bilgileri

Sabiha Gökçen Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Terminali No: AL525/İstanbul

Bilgi Servisi

Türkiye genelinde uygulanmakta olan Köprü ve otoyol geçişleri için HGS ve OGS zorunluluğu konusunda ofis elemanlarımız sizleri bilgilendireceklerdir.Araçlarımızın tümü HGS lidir.

Kampanyalar