İstanbul Etiler
Araç Kiralama

Etiler Araç Kiralama

Sixt araç kiralama hizmetlerimiz; güçlü araç filomuz, esnek fiyat sözleşmelerimiz ve fırsatlarımızla İstanbul Etiler’de de sizlerle! Şehrin en rağbet gören noktalarından biri olan Etiler; diğer popüler ilçelere olan yakınlığıyla da tercih sebebi. Sixt İstanbul Etiler ofisimiz sayesinde biz de bu lokasyonda tüm hizmetlerimizden yararlanmanızı sağlıyor, dilediğiniz araçlara istediğiniz zaman sahip olmanızı amaçlıyoruz. Düzenli aralıklarla yenilenen araç filomuz sayesinde, ne zaman araç kiralarsanız kiralayın; otomobil bakım, onarım, temizliğini üst düzeyde görebilirsiniz. Bu sayede adeta her bir müşterimizin ulaşım ihtiyacıyla özel olarak ilgileniyoruz. Sixt Etiler araç kiralama şubemiz, Akmerkez Alışveriş Merkezi gibi en popüler lokasyonlara metrelerce yakınlıkta yer alıyor. Böylece kiraladığınız aracı teslim alır almaz şehrin en canlı noktalarında seyahat etmeye başlayabilirsiniz. Türkiye ve İstanbul’un en ünlü restoranlarının, alışveriş merkezlerinin bulunduğu Etiler’de, en uygun araç kiralama fırsatlarımızdan yararlanarak yolculuğunuza başlayabilirsiniz. Üstelik; hem turistik açıdan hem de iş dünyası dolayısıyla bir çekim merkezi olan şehirde; kurumsal ya da bireysel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Sixt Araç Kiralama Seçenekleri

Günlük, haftalık, aylık araç kiralama gibi seçeneklerimizi değerlendirerek kısa ve dönemsel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Genel müşteri profiline hitap ettiğimiz bu sistemle; günübirlik seyahatler, aile tatilleri, kısa süreli konferans yolculukları gibi planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sunduğumuz bu bireysel hizmeti ise; iş yaşamının ulaşım ihtiyaçlarına yanıt veren kurumsal çözümlerimiz takip ediyor. Özellikle, Türkiye’nin iş dünyasının büyük oranda bulunduğu İstanbul’da, kurumsal ulaşım taleplerinize de yanıt veriyoruz. Firmalar, şirketler, yönetici ya da personeller için araç kiralamayı düşünüyorsanız uzun dönem kiralama hizmetimiz tam size göre. Minimum 1 yıllık araç kiralama sunduğumuz bu sistemde maksimum 47 aya kadar çıkabilirsiniz. Üstelik; ihtiyacınıza göre ister filo, ister bir ya da birkaç araç kiralayabilirsiniz. Böylelikle, kiralanacak araç sayısını tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillendirmeyi amaçlıyoruz. Bu hizmetten yararlanırsanız, kullanım döneminiz boyunca vergi ve sigorta teminatı, muadil araç, onarım, bakım, trafik para ceza yönetimi gibi ihtiyaçlar da bizim tarafımızdan karşılanıyor. Böylece zamandan tasarruf ederek tümüyle işlerinize odaklanmanıza yardımcı oluyoruz. Tüm operasyonel ihtiyaçların aylık kiralama bedellerine dahil olması da sürpriz maliyetlerle karşılaşmanızı önlüyor.

Araç Teslim Alma & Etme

Sixt İstanbul araç kiralama istasyonlarımız, sektörün en popüler şubeleri arasında yer alıyor. Airport AVM, Sabiha Gökçen Havalimanı ve Taksim Hilton’da bulunan diğer istasyonlarımızla da şehrin en önemli bölgelerinde araç kiralama hizmetlerimizi sürdürüyoruz. İstanbul Etiler istasyonumuz da; şehrin popüler lokasyonlarından birinde olup kiraladığınız aracı hızlıca teslim almanız için çalışıyor. Alkent AVM’de bulunan Etiler şubemizde; kısa süren kontrat açma işlemlerinin ardından kiraladığınız aracı anında teslim alabilirsiniz. Ofis yetkililerimizden, şehirle ilgili aklınıza takılan pek çok soruya da yanıt alabilirsiniz. İstanbul trafik haritası, gidilecek kestirme yollar, köprü geçişleri, trafiğin az olduğu saatler, gezilecek yerler gibi pek çok konuda ofis yetkililerimize danışabilirsiniz. Kontrat açma işlemi tamamlanır tamamlanmaz, hazır bekleyen aracı teslim alabilirsiniz. Rezervasyon e-mail ve SMS konfirmelerinde, gerekli irtibat numaralarını da bulabilirsiniz. Bu numaralara 7/24 ulaşabilir, yol & yardım desteğimizden faydalanabilirsiniz. Dönüş tarihi geldiğinde de aracı İstanbul Etiler şubemize teslim edebilirsiniz. Ayrıca, önceden belirtmeniz şartıyla, aracı diğer Sixt İstanbul şubelerinden birine de teslim edebilirsiniz.

Açılış / Kapanış Saatleri

  • Hafta içi: 09:00 - 18:00
  • Cumartesi: 09:30 - 17:00
  • Pazar: --:-- - --:--

İletişim Bilgileri

Tepecik Yolu Alkent Alışveriş Merkezi F/3 Blok No:17 - Etiler - İstanbul

Bilgi Servisi

Ofisimiz konum olarak Akmerkez Alışveriş Merkezi'ne 500 metre, Le Meridien Otel'e 300 metre, Kanyon Alışveriş Merkezi'ne 1 kilometre ve Avrupa'nın en büyük terası unvanına sahip Safir Alışveriş Merkezi'ne 1 kilometre uzaklıktadır. Dünyanın en büyük ve kalabalık metropollerinden biri olan İstanbul'da köprü geçişleri, trafiğin yoğun olmadığı bölge ve saatler, ücretli geçişler gibi konular hakkında da ofis yetkililerimizden bilgi alabilirsiniz.

... Arası Kaç Km?

Kiralama Noktası Bölge Mesafe (km)
Etiler Akmerkez 2,9 km
Etiler Nişantaşı 7,4 km
Etiler Beşiktaş 3,8 km
Etiler Galata Kulesi 12,8 km
Etiler Emirgan Korusu 4,2 km
Etiler Kız Kulesi 9 km
Etiler Sarıyer 20,5 km
Etiler Beylerbeyi 10,5 km
Etiler Karaköy 14,3 km
Etiler Hababam Sınıfı Müzesi 12,6 km

Sık Sorulan Sorular

İstanbul Etiler şubesi çalışma saatleri nasıl?

SIXT İstanbul Etiler şubesi, hafta içi 09.00 - 18.00, cumartesi günleri de 09.30 - 17.00 arasında çalışır. Pazar günleri kapalıdır.

Araç filosunda ne tür araçlar var?

SIXT araç filosunda Mercedes-Benz gibi Premium modeller, aile arabaları, makam aracı olarak kullanabileceğiniz modeller, arazi şartlarına uygun otomobiller gibi pek çok seçenek bulunur.

İstanbul Etiler şubesi nerede?

SIXT İstanbul Etiler şubesi açık adresi: Tepecik Yolu Alkent Alışveriş Merkezi F/3 Blok No:17 - Etiler / İstanbul

Müşteri hizmetleri telefon numarası nedir?

SIXT müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 222 2 000

SIXT hakkında farklı sorularım var.

SIXT ile ilgili kampanyalardan araç kiralama seçeneklerine, diğer istasyon sayfalarından araç teslim işlemlerine kadar tüm merak ettiklerinizi tıklayıp web sitemizden öğrenebilirsiniz.