rent a car
İstanbul Atatürk Havalimanı İç Hatlar

İstanbul Atatürk Havalimanı İç Hatlar

İstanbul Atatürk Havalimanı İç Hatlar İstasyonumuza Hoşgeldiniz

Sixt rent a car İstanbul Atatürk Havalimanı Ofis'e hoşgeldiniz. Sizlere hızlı, kolay ve Sixt standartlarında hizmet vermekten ve yolculuğunuz süresince yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İyi yolculuklar dileriz.

İstasyon Hakkında Genel Bilgiler

İstanbul Araç Kiralama:

İstanbul Atatürk havalimanında araç kiralamak o kadar kolay ve bir o kadar da pratiktir. Dakikalar içerisinde aracınız teslim alırsınız ve Eşsiz tarihi birikimi ve muhteşem doğal güzellikleriyle dünyada ön plana çıkan İstanbul, son yıllarda pek çok uluslararası organizasyona da başarıyla imza atarak kongre turizmindede ne kadar iddialı olduğunu gösterdi.Eski Dünyanın merkezinde yer alan İstanbul, tarihi abideleri ve şahane tabii manzaraları ile çok önemli bir megapoldür. Asya ile Avrupa Kıtaları'nın dar bir deniz geçidi ile ayrıldığı yerde, iki kıta üzerinde kurulu ve dünya üzerinde içinden deniz geçen tek şehirdir. Biz Sixt rent a car olarak size en özel araçlarımızı ve hizmetimizi sunmaya çalışacağız.Sixt rent a car Atatürk Havalimanı:

Uçaktan inidiğinizde terminal dışına çıkar çıkmaz yolun karşısında bulunan Sarı-2 ödeme noktası önünden aracınızı teslim alabilirsiniz. Araçlarınız ise hemen terminal kapısı karşısında yer alan havalimanı otoparkında hazır sizi bekliyor olacak. İyi yolculuklar dileriz.

Alış / Dönüş Bilgileri

Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi:

İç hatlar çıkışının tam karşısında, Havalimanı Otoparkı bulunmaktadır. Araçlarımızı çıkışın hemen karşısında yer alan SARI-2 otoparkta müşterilerimize teslim etmekteyiz. Kısa süren kontrat açma işleminden hemen sonra aracınızı teslim alıp, yola çıkabilirsiniz.

Rezervasyon e-mail ve SMS konfirmelerinde ofis yetkilimiz ve cep telefonlarını bulabilirsiniz. Bu telefonlara 24 saat ulaşabilirsiniz.

Araç İade Etme ile İlgili Bilgi:

Kiralamış olduğunuz aracınızı, Atatürk havalimanındaki otoparka bırakabilirisiniz. Sixt rent a car personeli havalimanı otoparkında aracınız teslim alırlar. Kontratınızda belirtmiş olduğunuz iade tarih ve saatlerinde değişiklik olması halinde yetkililerimizle mutlaka temas kurunuz.

Açılış / Kapanış Saatleri

  • Hafta içi: 00:00 - 23:59
  • Cumartesi: 00:00 - 23:59
  • Pazar: 00:00 - 23:59

İletişim Bilgileri

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gelen Yolcu Terminali

Bilgi Servisi

İstanbul'da otobanlarda mutlaka HGS bulundurulmalıdır. Şehir içi trafiği oldukça yoğundur.Özellikle işe gidiş ve dönüş saatleri olan 08:00 - 10:00 ve 17:00-19:00 arası. İstanbul'da yol kenarlarının park işletmesi özeldir. park edilen yerde mutlaka ödeme yapılması gerekir, aksi halde plakaya park bedeli ve cezası gönderilmektedir.

Kampanyalar