rent a car
Gaziantep Havalimanı

Gaziantep Havalimanı

Gaziantep Havalimanı İstasyonumuza Hoşgeldiniz

bos

İstasyon Hakkında Genel Bilgiler

Gaziantep Araç Kiralama

Gaziantep Havalimanında araç kiralamak o kadar kolay ve bir o kadar da pratiktir. Güneydoğunun en önemli havalimanlarından olan uluslararası Gaziantep Havalimanında dakikalar içerisinde aracınız teslim alır, bir tarafta Adana, bir tarafta Hatay,bir tarafta ise Şanlıurfa ile tarih kokan şehirlerin ortasında Medeniyetin aynası olan bir şehirdir. Türkiyenin en önemli OSB' den biri olan GAOSB bölgenin ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır. Ayrıca Gaziantep Turizm alanında da öne çıkmaktadır dünyanın en büyük mozaik müzesinin kapısını ziyaretçilerine açmaktadır. Saklı Cennet Halfetisiyle,medeniyetin başkenti Mezopotamya'sıyla Gaziantep ileride dünyanın en önemli ticaret merkezlerinin arasında olacaktır.

Sixt rent a car Gaziantep Havalimanı

Bölgemizde en iyi filoya sahip olan kiralama şirketiyiz. Havalimanında hiç beklemeden tertemiz araçlar sizi beklemektedirler.

Alış / Dönüş Bilgileri

Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi:

Sixt rent a car,Gaziantep Havalimanı içerisinde hizmet vermektedir. Araçlar havalimanı rent a car oto parkında hazır bir şekilde teslim edilmeyi beklemektedir.Rezervasyon e-mail ve SMS konfirmelerinde ofis yetkilimiz ve cep telefonlarını bulabilirsiniz. Bu telefonlara 24 saat ulaşabilirsiniz.

Araç İade Etme ile ilgili Bilgi:

Kiralamış olduğunuz aracınızı, Gaziantep havalimanı rent a car otoparkına yada içhatlar giden yolcu girişi önüne bırakabilirisiniz. Sixt rent a car personeli havalimanı otoparkında aracınız teslim alırlar. Kontratınızda belirtmiş olduğunuz iade tarih ve saatlerinde değişiklik olması halinde yetkililerimizle mutlaka temas kurunuz.

Açılış / Kapanış Saatleri

  • Hafta içi: 07:00 - 23:00
  • Cumartesi: 07:00 - 23:00
  • Pazar: 07:00 - 23:00

İletişim Bilgileri

Gaziantep Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Salonu Z154 Oğuzeli/ Gaziantep

Bilgi Servisi

Gaziantep otobanlarda mutlaka HGS bulundurulmalıdır. Şehir içi trafiği olduça rahattır. Gaziantep'te yol kenarlarının Park işletmesi özeldir. park edilen yerde mutlaka ödeme yapılması gerekir, aksi halde plakaya park bedeli ve cezası gönderilmektedir.

Kampanyalar