rent a car
Erzurum Havalimanı

Erzurum Havalimanı

Erzurum Havalimanı İstasyonumuza Hoşgeldiniz

Sixt rent a car Erzurum Ofise hoş geldiniz. Sizlere hızlı, kolay ve Sixt standartlarında hizmet vermekten ve yolculuğunuz süresince yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İyi yolculuklar dileriz.

 

 

İstasyon Hakkında Genel Bilgiler

Sixt rent a car Erzurum:

Ofisimiz şehrimizin giriş ve çıkış noktasında bulunan Pasinler Termal tesislerine 35 km , Ilıca termal tesislerine 10 km ,palandöken kayak merkezine 17 km ve şehir merkezinde bulunan çifte minareli medrese , Erzurum kalesi , saat kulesi ,Yakutiye medresesi ve tabyalar gibi tarihi yerlere 14 km uzaklıkta Palerium ve  Forum Erzurum gibi AVM'lere yakın mesafededir. Hizmetinize sunduğumuz son model, kaliteli ve iyi fiyat/kalite oranına sahip filomuzla ulaşım sizin için bir sorun olmaktan çıkıp eğlence haline geleceğine şüphemiz yok.

*Erzurum şehir merkezinde ofisimiz bulunmamaktadır

Alış / Dönüş Bilgileri

Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi:

Sixt rent a car olarak, Erzurum Havalimanında gelen yolcu salonunda hizmet vermekteyiz. Uçaktan indikten sonra bagajların alındığı salondan otomatik kapıyı çıktıktan sonra binadan dışarı çıkmadan sol tarafta bulunan Rent a car ofisleri içinde turuncu ofisimizi görebilirsiniz. Havalimanı gelen yolcu salonu çıkışında sağ çaprazda  araç kiralama otoparkımız bulunmaktadır. Araçlarımız bu otoparkta hazır olarak beklemektedir. Kısa süren kontrat açma işleminden hemen sonra aracınızı teslim alıp, yola çıkabilirsiniz.Rezervasyon e-mail ve SMS konfirmelerinde ofis yetkilimiz ve cep telefonlarını bulabilirsiniz. Ayrıca kontrat nüshasıyla birlikte bu bilgileri içeren kartvizitimiz de verilmektedir. Bu telefonlara 24 saat ulaşabilirsiniz.

Araç iade Etme ile İlgili Bilgi:

Kiralamış olduğunuz aracınızı, Erzurum Havalimanı otoparkına park edip anahtarı Sixt ofisine teslim edebilirsiniz.. Sixt rent a car personeli uçak uçuş saatlerinde havalimanı otoparkında araç teslim alma ve teslim etme hizmeti vermektedir. Havalimanı emniyet talimatnamesi uyarınca başka bir noktada (gelen/giden yolcu vb.) teslimat yapılamamaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.. Dönüşte yakıt almak için geliş istikametinize bağlı olaraktan  havalimanı (giriş ve çıkış) ında petrol istasyonunu kullanabilirsiniz. Kontratınızda belirtmiş olduğunuz iade tarih ve saatlerinde değişiklik olması halinde yetkililerimizle mutlaka temas kurunuz.

Açılış / Kapanış Saatleri

  • Hafta içi: 08:00 - 21:00
  • Cumartesi: 08:00 - 21:00
  • Pazar: 08:00 - 21:00

İletişim Bilgileri

Erzurum Havalimanı İç Hatlar Terminali Z-189 Aziziye/ Erzurum

Bilgi Servisi

Bulunduğumuz bölgede HGS kullanımı bulunmamaktadır. Şehir içi trafiği rahattır