rent a car
Dalaman Havalimanı Dış Hatlar

Dalaman Havalimanı Dış Hatlar

Dalaman Havalimanı Dış Hatlar İstasyonumuza Hoşgeldiniz

Sixt rent a car Dalaman Ofise hoş geldiniz. Sizlere hızlı, kolay ve Sixt standartlarında hizmet vermekten ve yolculuğunuz süresince yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İyi yolculuklar dileriz.

 

 

İstasyon Hakkında Genel Bilgiler

Dalaman Araç Kiralama:

Dalaman havalimanında araç kiralamak en ekonomik ve bir o kadar da pratiktir. Dakikalar içerisinde aracınız teslim alırsınız.Dalaman coğrafi konum olarak,bölgenin merkezi konumundadır.Muğla merkez 90 km.Marmaris 90 km. Köyceğiz 30 km.Göcek 25 km.Fethiye 55 km. Ölüdeniz 70 km.Datça 170 km.Kalkan 135 km. kaş 150 km'dir.Bölgenin bu şirin beldelerine ulaşmak için ve vaktinizi en iyi değerlendirmek için,araç kiralamanızı öneririz.Biz Türkiye Sixt ailesi olarak size bölgemizde en iyi şekilde hizmet verme gayreti içindeyiz.Amacımız,siz misafirlerimizin sorunsuz seyahat etmesini sağlamaktır.
Sixt rent a car Dalaman:
 

Uçaktan inidiğinizde terminal dışına çıkar çıkmaz otoparkta bulunan karşılama bankolarında isminizle karşılanacaksınız. Personelimiz sizi bekliyor olacak. araçlarınız ise hemen terminal kapısı karşısında yer alan havalimanı otoparkında hazır sizi bekliyor olacak. İyi yolculuklar dileriz.

Alış / Dönüş Bilgileri

Araç Teslim Alma ile ilgili Bilgi:

Sixt rent a car, Dalaman havalimanı ATM dış hatlar terminalinde karşılama hizmeti vermektedir. Havalimanı Gelen Yolcu çıkışı karşısındaki havalimanı otoparkında sizi isminizle karşılamaktayız.Havalimanı Terminal bina çıkışının tam karşısında, Havalimanı Otoparkı bulunmaktadır. Araçlarımız bu otoparkta hazır olarak beklemektedir. Kısa süren kontrat açma işleminden hemen sonra aracınızı teslim alıp, yola çıkabilirsiniz.


Rezervasyon e-mail ve SMS konfirmelerinde ofis yetkilimiz ve cep telefonlarını bulabilirsiniz. Bu telefonlara 24 saat ulaşabilirsiniz.

Araç İade Etme ile ilgili Bilgi:

Kiralamış olduğunuz aracınızı, Dalaman Havalimanı İç Hatlar Sixt rent a car otoparkına bırakabilirisiniz. Sixt rent a car personeli havalimanı otoparkında aracınızı teslim alır. Kontratınızda belirtmiş olduğunuz iade tarih ve saatlerinde değişiklik olması halinde yetkililerimizle mutlaka temas kurunuz.


 

Açılış / Kapanış Saatleri

  • Hafta içi: 07:00 - 23:00
  • Cumartesi: 07:00 - 23:00
  • Pazar: 07:00 - 23:00

İletişim Bilgileri

Ege Mah. Kenan Evran Bulv. Alemdar 30. Sok. No:10 Z01 Dalaman/ Muğla

Bilgi Servisi

Dalaman bölgesinde otoyol bulunmamaktadır.Sadece Aydın-İzmir yolunda HGS bulundurulmalıdır. Şehir içi trafiği olduça rahattır. Turizm bölgesi beldemizde yol kenarlarının park işletmesi özeldir. park edilen yerde mutlaka ödeme yapılması gerekir, aksi halde plakaya park bedeli ve cezası gönderilmektedir.

Kampanyalar