rent a car
Antalya Havalimanı İç Hatlar

Antalya Havalimanı İç Hatlar

Antalya Havalimanı İç Hatlar İstasyonumuza Hoşgeldiniz

Sixt rent a car Antalya Ofise hoş geldiniz. Ben ve ekibim sizlere hızlı, kolay ve Sixt standartlarında hizmet vermekten ve yolculuğunuz süresince sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İyi yolculuklar dileriz.

İstasyon Hakkında Genel Bilgiler

Antalya Araç Kiralama:

Antalya Havalimanında araç kiralamak o kadar kolay ve bir o kadar da pratiktir. Dakikalar içerisinde aracınız teslim alır, keyifle yola çıkabilirsiniz Antalya hem tarihi hem doğa güzelliği olan nadir güzelliklerle donatılmıştır burda Aspendos, Perge, Side Antik Kent, Düden Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi, Manavgat Şelalesi, Saklıkent, Tahtalı görmenizi tavsiye ediceğimiz bir çok yerden bazılarıdır . Biz Sixt rent a car olarak size en özel araçlarımızı ve hizmetimizi sunmaya çalışacağız.

 Antalya Sixt rent a car

Uçaktan indiğinizde terminal dışına çıkar çıkmaz sizi karşılarız. Personelimiz sizi hangi terminalden çıkış yapacaksanız o terminalin kapısında bekliyor olacak. Araçlarınız ise hemen terminal kapısı karşısında yer alan havalimanı otoparkında hazır sizi bekliyor olacak. İyi ve keyifli yolculuklar dileriz.

Alış / Dönüş Bilgileri

Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi:

Sixt rent a car, Antalya havalimanınında karşılama hizmeti vermektedir. Havalimanı Terminal bina çıkışında sizleri isminizle karşılıyoruz. Araçlarımız otoparkta hazır olarak beklemektedir. Kısa süren kontrat açma işleminden hemen sonra aracınızı teslim alıp, yola çıkabilirsiniz.

Rezervasyon e-mail ve SMS konfirmelerinde ofis yetkilimiz ve cep telefonlarını bulabilirsiniz. Bu telefonlara 24 saat ulaşabilirsiniz.

Araç İade Etme ile İlgili Bilgi:

Kiralamış olduğunuz aracınızı, Antalya havalimanı otoparka bırakabilirisiniz. Sixt rent a car personeli havalimanı otoparkında aracınız teslim alırlar. Kontratınızda belirtmiş olduğunuz iade tarih ve saatlerinde değişiklik olması halinde yetkililerimizle mutlaka temas kurunuz.

Açılış / Kapanış Saatleri

  • Hafta içi: 07:00 - 23:00
  • Cumartesi: 07:00 - 23:00
  • Pazar: 07:00 - 23:00

İletişim Bilgileri

Güzelyurt Mah. Lara Cad. No:161/4 Korupark Tesisleri İç Havalimanı Girişi Aksu/ Antalya

Bilgi Servisi

Antalya havalımanından ulaşım Sixt rent a car'dan kiralayacağınız araç ile her yöne çok kolaydır. Havalimanı çıkışından sağa Kundu Oteller Bölgesi 15 km, Belek Oteller Bölgesi 35 km'dir. Kemer 50 km uzaklıkta olup, trafik oldukça rahat ve sakindir. Size keyifli yolculuklar dileriz, tatilinizin iyi geçmesini dileriz. Sixt rent a car olarak size en özel araçlarımızla hizmet sunmaktan büyük mutlluluk duyarız.

Kampanyalar