rent a car
Antalya Havalimanı Dış Hatlar

Antalya Havalimanı Dış Hatlar

Antalya Havalimanı Dış Hatlar İstasyonumuza Hoşgeldiniz

Sixt rent a car Antalya Ofise hoş geldiniz. Sizlere hızlı, kolay ve Sixt standartlarında hizmet vermekten ve yolculuğunuz süresince yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İyi yolculuklar dileriz. 

İstasyon Hakkında Genel Bilgiler

Antalya  Araç Kiralama:

Antalya Havalimanında araç kiralamak o kadar kolay ve bir o kadar da pratiktir. Dakikalar içerisinde aracınız teslim alır, keyifle yola çıkabilirsiniz. Antalya hem tarihi, hem doğal güzelliği olan nadir güzelliklerle donatılmıştır. Burada Aspendos, Perge, Side Antik Kent, Düden Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi, Manavgat Şelalesi, Saklıkent ve Tahtalı görmeniz gereken yerlerin başında gelir. Biz Sixt rent a car olarak sizi bu güzelliklerle buluşturmaya çalışacağız.

 


 

Antalya Sixt rent a car

Uçaktan iner inmez terminal dışında sizi bekliyor olacağız. Aracınız ise hemen terminal kapısı karşısında yer alan Havalimanı Park Alanında sizi bekliyor olacak. İyi ve keyifli yolculuklar dileriz.

Alış / Dönüş Bilgileri

Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi:

Sixt rent a car, Antalya havalimanınında karşılama hizmeti vermektedir. Havalimanı Terminal bina çıkışında sizleri isminizle karşılıyoruz. Araçlarımız otoparkta hazır olarak beklemektedir. Kısa süren kontrat açma işleminden hemen sonra aracınızı teslim alıp, yola çıkabilirsiniz.

Rezervasyon e-mail ve SMS konfirmelerinde ofis yetkilimiz ve cep telefonlarını bulabilirsiniz. Bu telefonlara 24 saat ulaşabilirsiniz.

Araç İade Etme ile İlgili Bilgi:

Kiralamış olduğunuz aracınızı, Antalya havalimanı otoparka bırakabilirisiniz. Sixt rent a car personeli havalimanı otoparkında aracınız teslim alırlar. Kontratınızda belirtmiş olduğunuz iade tarih ve saatlerinde değişiklik olması halinde yetkililerimizle mutlaka temas kurunuz.

Açılış / Kapanış Saatleri

  • Hafta içi: 07:00 - 23:00
  • Cumartesi: 07:00 - 23:00
  • Pazar: 07:00 - 23:00

İletişim Bilgileri

Antalya Havalimanı Dış Hatlar Fly Drive Park Alanı

Bilgi Servisi

Antalya havalımanından ulaşım Sixt rent a car'dan kiralayacağınız araç ile her yöne çok kolaydır. Havalimanı çıkışından sağa Kundu Oteller Bölgesi 15 km, Belek Oteller Bölgesi 35 km'dir. Kemer 50 km uzaklıkta olup, trafik oldukça rahat ve sakindir. Size keyifli yolculuklar dileriz, tatilinizin iyi geçmesini dileriz. Sixt rent a car olarak size en özel araçlarımızla hizmet sunmaktan büyük mutlluluk duyarız.

Kampanyalar