rent a car
Adana Merkez

Adana Merkez

Adana Merkez İstasyonumuza Hoşgeldiniz

Adana Şehir ofisine hoş geldiniz. Kasım 2012 tarihinde başladığım bu görevimde sizlere daha iyi hizmet vermek amacımdır. Her Sixt ofisinde olduğu gibi Adana ofisimizde de sizlere rahat ve sorunsuz bir kiralama deneyimi yaşatabilmek en büyük amacımızdır.

 

 

İstasyon Hakkında Genel Bilgiler

Adana'da Araç Kiralama

Adana Şakirpaşa havalimanında araç kiralamak o kadar kolay ve bir o kadar da pratiktir. Dakikalar içerisinde aracınız teslim alır, bir tarafta Mersin, güneyde Antakya ve kuzeyde Toros dağlarının ardında Niğde, Kahraman Maraş illerine yol alabilirsiniz. Mersin sadece bir saatlik uzakta, Güney Anadolu'nun en büyük Liman ve Serbest Bölgesi'ni barındırmaktadır. Adana Arkeoloji Müzesi, Adana Etnografya Müzesi, Adana Atatürk Müzesi, Misis Mozaik Müzesi bu ziyaretinizde göz atmanız gereken müzelerimizdendir. Biz Sixt rent a ca rolarak size en özel araçlarımızı ve hizmetimizi sunmaya çalışacağız.

 


Sixt rent a car Adana Şakirpaşa Havalimanı

Uçaktan inidiğinizde terminal dışına çıkar çıkmaz turuncu renkle karşılacaksınız. Personelimiz sizi terminal kapısında bekliyor olacak. raçlarınız ise hemen terminal kapısı karşısında yer alan havalimanı otoparkında hazır sizi bekliyor olacak. İyi yolculuklar dileriz.

Alış / Dönüş Bilgileri

Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi:

Bu lokasyondan rezervasyon harici araç teslimatı ve iadesi yapılmamaktadır. Araç iadesinden 30 dakika öncesinde bizi arayınız. 

Rezervasyon e-mail ve SMS konfirmelerinde ofis yetkilimiz ve cep telefonlarını bulabilirsiniz. Bu telefonlara 24 saat ulaşabilirsiniz.

Araç İade Etme ile İlgili Bilgi:

Bu lokasyondan rezervasyon harici araç teslimatı ve iadesi yapılmamaktadır. Araç iadesinden 30 dakika öncesinde bizi arayınız.

Açılış / Kapanış Saatleri

  • Hafta içi: 09:00 - 18:00
  • Cumartesi: 09:00 - 18:00
  • Pazar: --:-- - --:--

İletişim Bilgileri

Kuruköprü Mahallesi Bakımyurdu Cad. No.11 Seyhan/ Adana

Bilgi Servisi

Adana'da otobanlarda mutlaka HGS bulundurulmalıdır. Şehir içi trafiği olduça rahattır. Adana'da yol kenarlarının park işletmesi özeldir. park edilen yerde mutlaka ödeme yapılması gerekir, aksi halde plakaya park bedeli ve cezası gönderilmektedir.