rent a car
Adana Havalimanı

Adana Havalimanı

Adana Havalimanı İstasyonumuza Hoşgeldiniz

Sixt rent a car Adana Ofise hoş geldiniz. Sizlere hızlı, kolay ve Sixt standartlarında hizmet vermekten ve yolculuğunuz süresince yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İyi yolculuklar dileriz.

İstasyon Hakkında Genel Bilgiler

Adana'da Araç Kiralama


Adana Şakirpaşa havalimanında araç kiralamak o kadar kolay ve bir o kadar da pratiktir. Dakikalar içerisinde aracınız teslim alır, bir tarafta Mersin, güneyde Antakya ve kuzeyde Toros dağlarının ardında Niğde, Kahraman Maraş illerine yol alabilirsiniz. Mersin sadece bir saatlik uzakta, Güney Anadolu'nun en büyük Liman ve Serbest Bölgesi'ni barındırmaktadır. Adana Arkeoloji Müzesi, Adana Etnografya Müzesi, Adana Atatürk Müzesi, Misis Mozaik Müzesi bu ziyaretinizde göz atmanız gereken müzelerimizdendir. Biz Sixt rent a car olarak size en özel araçlarımızı ve hizmetimizi sunmaya çalışacağız. 

Alış / Dönüş Bilgileri

Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi:

Sixt rent a car, Adana Şakirpaşa havalimanınında gelen yolcu salonunda hizmet vermekteyiz. Araçlarımız, havalimanı karşısında yer alan otoparkta hazır olarak beklemektedir. Kısa süren kontrat açma işleminden hemen sonra aracınızı teslim alıp, yola çıkabilirsiniz.

Rezervasyon e-mail ve SMS konfirmelerinde ofis yetkilimiz ve cep telefonlarını bulabilirsiniz. Bu telefonlara 24 saat ulaşabilirsiniz.


Araç İade Etme ile İlgili Bilgi:

Kiralamış olduğunuz aracınızı, Adana Şakirpaşa havalimanındaki otoparka bırakabilirisiniz. Sixt rent a car personeli havalimanı otoparkında aracınız teslim alırlar. Kontratınızda belirtmiş olduğunuz iade tarih ve saatlerinde değişiklik olması halinde yetkililerimizle mutlaka temas kurunuz.

Açılış / Kapanış Saatleri

  • Hafta içi: 07:00 - 23:00
  • Cumartesi: 07:00 - 23:00
  • Pazar: 07:00 - 23:00

İletişim Bilgileri

Emek Mah.Barış Bulvarı, Barış Cad. Dış Bina No:12 Şakirpaşa Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Salonu Rent Acar ofis Mahali Z-39 Seyhan/ Adana

Bilgi Servisi

Adana'da otobanlarda mutlaka HGS bulundurulmalıdır. Şehir içi trafiği olduça rahattır. Adana'da yol kenarlarının park işletmesi özeldir. park edilen yerde mutlaka ödeme yapılması gerekir, aksi halde plakaya park bedeli ve cezası gönderilmektedir.

Kampanyalar