Sixt rent a car Türkiye - Rent a car | Oto kiralama | Araç kiralama | Ankara Esenboğa Havalimanı
Türkiye Araç Kiralama
Şube
Alış
Dönüş

Ankara Esenboğa Havalimanı İstasyonumuza Hoşgeldiniz

Sixt rent a car Ankara Esenboğa Havalimanı Ofis'e hoşgeldiniz. Ben ve ekibim sizlere hızlı, kolay ve Sixt standartlarında hizmet vermekten ve yolculuğunuz süresince sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İyi yolculuklar dileriz.


 

İstasyon Hakkında Genel Bilgiler

Ankara Araç Kiralama:

Ankara Esenboğa havalimanında Sixt Ofisindan araç kiralamak istediğinizde birkaç dakika da aracınızı alarak randevularınıza yetişebilir, yolculuğunuza başlayabilirsiniz. Havalimanımız Organize Sanayi Bölgelerine yakındır. Çevre  yolu bağlantıları ile Şehir Merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Anıtkabir, Anadolu Medeniyetler, Etnoğrafya Müzelerini gezebilirsiniz Yozgat, Kırıkkale,Kırşehir gibi komşu İllerimize günübirlik ziyaretler yapabilirsiniz.

Sixt rent a car Ankara:

Ankara Esenboğa Havalimaı'na geldiğinizde İç hatlar gelen yolcu terminalinden çıktığınızda sol tarafınızda  bulunan ofisimizden aracınızı alırken personelimizden gideceğiniz istikamet,yol durumu ve araçlarımız ile ilgili tüm konularda destek alabilirsiniz.

Açılış / Kapanış Saatleri

  • Haftaiçi: 08:00 - 23:00
  • Cumartesi: 08:00 - 23:00
  • Pazar: 08:00 - 23:00

İletişim Bilgileri

İç Hatlar Geliş Terminali Ankara Esenboğa Havalimanı

Alış / Dönüş Bilgileri

Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi:

Sixt rent a car, Ankara Esenboğa havalimanınında karşılama hizmeti vermektedir. Havalimanı Terminal bina çıkışının tam karşısında, Havalimanı Otoparkı bulunmaktadır. Araçlarımız bu otoparkta hazır olarak beklemektedir. Kısa süren kontrat açma işleminden hemen sonra aracınızı ofisimize otuz metre uzaklıkta bulunan H kapısı önünden teslim alıp, yola çıkabilirsiniz.

Rezervasyon e-mail ve SMS konfirmelerinde ofis yetkilimiz ve cep telefonlarını bulabilirsiniz. Bu telefonlara 24 saat ulaşabilirsiniz.

Araç İade Etme ile İlgili Bilgi:

Kiralamış olduğunuz aracınızı Esenboğa Havaalanına dönüş yaptığınız da İç/Dış Hat Kapılarında ve CIP veya SIP Terminallerinden teslim alabiliriz. Kontratınızda belirtmiş olduğunuz iade tarih ve saatlerinde değişiklik olması halinde yetkililerimizle mutlaka temas kurunuz.

Bilgi Servisi

Ankara düzenli bir şehir olduğundan şehir içi trafiği oldukça rahattır.Ankara çevresindeki İlleri gidişleriniz de bölünmüş yollar da araç kullandığınızdan ücret ödemeden yolculuk yapabilirsiniz. Trafik denetimi ve sabit radarlar sık olduğundan hız sınırlarına uymanızı tavsiye ederiz.