rent a car
Adana Havalimanı

Adana Havalimanı

Adana Havalimanı İstasyonumuza Hoşgeldiniz

Sixt rent a car Adana Ofis'e hoşgeldiniz. Ben ve ekibim sizlere hızlı, kolay ve Sixt standartlarında hizmet vermekten ve yolculuğunuz süresince sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İyi yolculuklar dileriz.

 


 

İstasyon Hakkında Genel Bilgiler

Adana'da Araç Kiralama


Adana Şakirpaşa havalimanında araç kiralamak o kadar kolay ve bir o kadar da pratiktir. Dakikalar içerisinde aracınız teslim alır, bir tarafta Mersin, güneyde Antakya ve kuzeyde Toros dağlarının ardında Niğde, Kahraman Maraş illerine yol alabilirsiniz. Mersin sadece bir saatlik uzakta, Güney Anadolu'nun en büyük Liman ve Serbest Bölgesi'ni barındırmaktadır. Adana Arkeoloji Müzesi, Adana Etnografya Müzesi, Adana Atatürk Müzesi, Misis Mozaik Müzesi bu ziyaretinizde göz atmanız gereken müzelerimizdendir. Biz Sixt rent a car olarak size en özel araçlarımızı ve hizmetimizi sunmaya çalışacağız.Sixt rent a car Adana Şakirpaşa Havalimanı


Uçaktan inidiğinizde terminal dışına çıkar çıkmaz turuncu renkle karşılacaksınız. Personelimiz sizi terminal kapısında bekliyor olacak. raçlarınız ise hemen terminal kapısı karşısında yer alan havalimanı otoparkında hazır sizi bekliyor olacak. İyi yolculuklar dileriz.

Alış / Dönüş Bilgileri

Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi:

Sixt rent a car, Adana Şakirpaşa havalimanınında karşılama hizmeti vermektedir. Havalimanı Terminal bina çıkışının tam karşısında, Havalimanı Otoparkı bulunmaktadır. Araçlarımız bu otoparkta hazır olarak beklemektedir. Kısa süren kontrat açma işleminden hemen sonra aracınızı teslim alıp, yola çıkabilirsiniz.

Rezervasyon e-mail ve SMS konfirmelerinde ofis yetkilimiz ve cep telefonlarını bulabilirsiniz. Bu telefonlara 24 saat ulaşabilirsiniz.


Araç İade Etme ile İlgili Bilgi:

Kiralamış olduğunuz aracınızı, Adana Şakirpaşa havalimanındaki otoparka bırakabilirisiniz. Sixt rent a car personeli havalimanı otoparkında aracınız teslim alırlar. Kontratınızda belirtmiş olduğunuz iade tarih ve saatlerinde değişiklik olması halinde yetkililerimizle mutlaka temas kurunuz.

Açılış / Kapanış Saatleri

  • Hafta içi: 07:00 - 23:00
  • Cumartesi: 07:00 - 23:00
  • Pazar: 07:00 - 23:00

İletişim Bilgileri

Adana Havalimanı İç Hatlar Fly Drive park alanı

Bilgi Servisi

Adana'da otobanlarda mutlaka HGS bulundurulmalıdır. Şehir içi trafiği olduça rahattır. Adana'da yol kenarlarının park işletmesi özeldir. park edilen yerde mutlaka ödeme yapılması gerekir, aksi halde plakaya park bedeli ve cezası gönderilmektedir.