X
Sixt Leasing Türkiye

 


 

Araç kiralama için pratik çözümler.

 

Sixt Leasing Türkiye sizin gereksiniminize en uygun çözümleri sunuyor.
 

Sixt Leasing Türkiye, Sixt rent a car Türkiye isim hakkı sahibi olan ARTI Seyahat A.Ş. kuruluşudur.

 

Sixt rent a car Türkiye isim hakkı sahibi olan ARTI Seyahat A.Ş. 1992 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana düzenli büyüyen şirketimiz son dönemde, özellikle de 2008 yılını takip eden son 5 yılda hemen her yıl %50 üzerinde büyüme kaydetmiş ve bugün Türkiye'de 42 ayrı noktada 3,000 araçlık bir operasyon yürütür duruma gelmiştir.

 

Portfoyümüzde gerek ülkemiz, gerek uluslararası alanda söz sahibi birçok firma bulunmaktadır ve bu firmalara hareketliliğin tüm imkanları olan başta günlük araç kiralama, flexi lease ve leasing hizmetleri sunulmaktadır. 42 ofisi ve 150'nin üzerinde personeli ile Sixt rent a car Türkiye Tam-Servis Leasing ihtiyacının tam karşılığını verecek altyapıya sahiptir.

 

Ekonomik değeri yüksek bir araç, Tam-Servis Leasing için temel gereksinimlerden birisidir. Sixt Leasing Türkiye yıllık 5,000 adedin üzerinde araç alımı ve doğru üretici partnerleri ile size en iyi TCO değerlerini sağlayacak aracı sunacaktır.

 

 

Sixt Leasing Türkiye

 

Sixt rent a car Türkiye Headquarters

Ankara Cad. 283/1 Sok. No:2 Kavuklar Plaza K:5 D:601, Bayraklı, Izmir

Tel: +90 232 463 8999

e-mail: leasing@sixt.com.tr

 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.