X
Sixt Leasing

  

Yeni Nesil Leasing.

 

Deneyimle gelen uzmanlık.

 

İş ve müşteri özelindeki tercihler şeffaf, maliyet odaklı ve isteğin şekline uygun talep durumlarında yepyeni standartlarda bir Tam Servis Leasing gerekir. Sixt Leasing tüm bu talepleri en iyi şekilde karşılar:

Sixt Leasing AG gerek banka, gerek taşıt üreticilerinden bağımsız olan ve dünyanın en büyük Leasing firmalarından birisidir. Sixt Leasing dünyada 57 ülkede faaliyet göstermektedir.

Sixt Leasing 40 yıllık deneyimi ile çok önemli bir bilgi deneyimi edinmiş ve bunu ileri düzeyde bir know-how olarak müşterilerinin-yani sizin faydanıza olacak şekilde gerek ürünlerinin, gerek hizmetinin çeşitliliği ve kalitesinin artırılmasına kullanmaktadır.

Bu şekilde, en son teknolojinin yardımıyla bir leasing evresinin tüm aşamalarında daha basit ve daha maliyet odaklı süreçleri oluşturabilmekte ve yönetebilmekteyiz.
Sixt Leasing ile size özel avantajlarla tanışın!
 

 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.