X
Hizmet Portföyümüz

 



Sizin için Uluslararası Mükemmelik.

 

Tüm gereksinimlerinizi karşılayacak uygun standartlar.

Leasing süreçlerinin her evresinde en iyi kaliteyi sağlayabilmek adına müşteri odaklı ve uluslararası uyumlu iş akışları oluştururuz. Bu servis ve standartlar ülke ülke güvenebileceğiniz hareketlilik çözümleri demektir.

Bu Tam-Servis hizmet modüllerimiz aynı zamanda hem uluslararası hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak, hem yerel operasyon masraflarınızı önemli ölçüde azaltacaktır.


 

Sixt Leasing Uluslararası Tam Servis modülü

Sixt ile imkansız diye birşey yoktur! Biz aynı zamanda sürekli bir biçimde klasik hizmet portföyümüzü geliştiriyoruz. Bizim ürünlerimiz son derece modülerdir. İster Uluslararası, ister yerel filonuzun yönetimi için hangi modülleri seçmeniz gerektiğini gelin beraber belirleyelim.

 

Araç FinansmanıTedarik ve LojistikBakımLastik yönetimiSigortalar
Hasar yönetimi24 saat Yol yardımVergi ve ceza yönetimiMüşteri HizmetleriTrafik cezası yönetimi
Elektronik faturaAraç iadeMüşterilerimizin sahip olduğu filonun yönetimiFilo yönetim hizmetiOnline hizmetler
Yakıt kartı yönetimiElektronik ehliyet kontrolüMaaş katkısı ile LeasingUluslararası hizmetAraç takip
 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.