Regine Sixt Çocuklara Yardım Derneği
SIXT Sosyal Sorumluluk Anlayışı

Sixt Sosyal Sorumluluk kapsamında müşterilerine daha temiz ve daha çevreyi korumaya yönelik alternatifler sunmayı amaçlamaktadır. Bir premium hizmet sağlayıcısı olan Sixt, bu sosyal sorumluluk gayretlerini, müşterilerine sunduğu kalite ve konfordan taviz vermeden yerine getirmektedir. Sixt merkez ofis ve şubelerinde başlatılmış olan kağıtsız iş prosedürleri sayesinde kağıt tüketimi ciddi anlamda azalmış ve Sixt çevre çalışmalarına anlamlı bir katkı olmuştur. Sixt ailesi, Sixt markasının güçlü marka değeri vasıtasıyla birçok hayır çalışmasına katkılar sağlamaktadır. Bunların en önemlisi "Regine Sixt Çocuklara Yardım Derneği" ile "Küçük Gözyaşlarını Dindirme" projesidir.

ISO Belgelendirme

Sixt Rent a car ISO9001:2000 (kalite) ve 14001:2004 (çevre) çerçevesinde kalite ve çevre yönetim entegrasyonunu gerçekleştirmiş ve bu sebeple 2008 Aralık ayında DEKRA tarafından belgelendirilmiştir. Bu, şirketimizin kaliteye olan yatırımını göstermekle birlikte sürdürülebilir bir gelişmeye katkı sağlamaktadır.

Regine Sixt ve Sixt rent a car çalışanlarına çocuklara destek vermek amacıyla Regine Sixt Çocuklara Yardım Derneği'ni kurdu.Regine Sixt Children's Aid Foundation resmi sitesine gitmek için tıklayınızAyrıca Regine Sixt ve Sixt rent a car çalışanları aşağıdaki organizasyonları desteklemektedir: 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.