Sixt rent a car Mobil Rezervasyon
Sixt rent a car cep telefonu kullanıcılarına özel çözümler üretmeye devam ediyor.

Bu çözümlerden bir tanesi cep telefonu hatlarından, Sixt çağrı merkezi ile cep telefonu tariflerinden görüşme imkanıdır. Turkcell hattı kullanmakta olan müşterilerimiz, 444 0076 numaralı çağrı merkezimizi alan kodu kullanmadan arayabilecekler ve Turkcell ile anlaşmalı oldukları tarifelerden faturalandırılacaklardır.

Ayrıca kullanmakta oldukları cep telefonları wap ve mobil tarayıcı uyumlu olan müşterilerimiz, cep telefonlarından http://mobile.sixt.com.tr adresine giderek online rezervasyon yapabilecekler, yaptıkları rezervasyon ile ilgili detayları cep telefonlarına SMS ile onay alacaklardır.

Sektöründe, yenilikleri ve teknolojiyi her alanda başarıyla kullanmasıyla bilinen Sixt rent a car, siz müşterilerine yeni çözümler ve kolaylıklar sunmaya devam edecektir.

 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.