Sixt rent a car İletişim Bilgileri


Çağrı merkezimize 0850 222 2 000 telefonumuzdan ve ya isterseniz alan kodu çevirmeden 444 0076 numaralı telefonumuzdan hem Turkcell, hem sabit telefonlarınızdan arayarak ulaşabilirsiniz.

Bize ulaşın. Fikirleriniz bizim için önemlidir.
Sormak istediğiniz bir şey, iletmek istediğiniz bir düşünceniz veya bir sorununuz mu var?
Bizi haberdar edin!
  Sixt sadece araç kiraladığınızda değil, kiralamanızdan sonra da yanınızda.
Sağladığımız bir hizmet veya kiraladığınız aracımızda sorun mu var? Verdiğimiz hizmet ile ilgili sorunlarınızı burada tarif edebilirsiniz.
Şikayet formu
Sixt dünyasının bir parçası mı olmak istiyorsunuz? Bize firmanızı tanıtın.
Araç satın almadan, kasko kolaylıklarına, 20 yıllık tecrübenin yanında olmaktan, bir günde dünyanın en önemli müşterilerine hizmet veren firma olmaya kadar birçok fırsat sizi bekliyor.
Bize firmanızı tanıtın!
  Sixt ailesine katılmak mı istiyorsunuz? Bize kendinizi tanıtın.
Kendinize güveniyorsunuz, yaratıcısınız, fikirleriniz alışılageldik ve sıradanlıktan uzak, saygın ve kurumsal bir ortamda kendinizi göstermek istiyorsunuz. O halde zaman kaybetmeden bizimle temas kurun.
Bize kendinizi tanıtın!
Sixt İşbirliği Programı Sixt İşbirliği Programı
Web sayfanıza güçlü bir marka için yer açın, yeni bir geliriniz olsun.
Daha fazla bilgi...
  Seyahat Acentaları Seyahat Acentaları
Seyahat acentalarımıza size özel arayüzlerden, size özel dizayn edilmiş, size özel fiyat ve promosyonlardan hemen faydalanın.
Daha fazla bilgi...
 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.