Sixt rent a car Hakkında

Sixt rent a car Türkiye

Turizm sektörüne 1992 yılında adım atan Sixt Türkiye; pazardaki yenilikleri, güçlü teknik alt yapısı, profesyonel çağrı merkezi ile havayolu ve turizm iş ortakları ile bireysel müşterilerine yaratıcı çözümler sunmaktadır.

Sixt Türkiye, sektördeki ilk profesyonel çağrı merkezini 2004 yılında hayata geçirmiş ve bugün günde 800 rezervasyon almakta olan alanındaki en başarılı örnektir.

Sixt Türkiye 2005 yılından bu yana internet üzerinden müşterilerine son dakika fiyatı sunmakta olan ilk ve hala tek araç kiralama firmasıdır. Sixt rent a car internet sayfası www.sixt.com.tr üzerinden araç kiralamakta olan ziyaretçiler hem doluluk bazlı özel fiyatlardan faydalanmakta, aynı zamanda hemen ödeme seçeneği ile indirimler kazanmaktadır.

Araç kiralama ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızın çözümlerini tek bir çatı altına toplayan Sixt rent a car, günlük araç kiralama, aylık ve yıllık kiralama, şoförlü servis ve transfer hizmetleri ile Leasing hizmetleri sunmaktadır.

Sixt Türkiye filosunda otomotiv pazarının en güçlü markaları olan BMW, Mercedes-Benz, VW ve Ford gibi araçlarla hizmet vermektedir. Sixt Türkiye kurumsal araç filosunun %40’dan fazlası Premium araç markalarından oluşmaktadır.

Sixt Türkiye, Sixt rent a car global hedefi doğrultusunda, Sixt rent a car' ın kuruluşunun 103. yılı olan 2015 yılında, günlük kiralamada Türkiye pazarının lideri olmayı hedeflemektedir.
 

Sixt rent a car Uluslararası

Almanya'nın ilk araç kiralama şirketi olan Sixt rent a car, 1912 yılında Münih' te kurulmuştur ve bugün franchise ağı ile tüm dünyada 110' den fazla ülke ve 4,000’den fazla kiralama ofisinde hizmet vermektedir.

Sixt rent a car, ulaşım hizmetleri alanındaki en yenilikçi hizmet sağlayıcılarından biridir. Araç kiralama ve leasing alanlarında, Sixt rent a car müşterilerine kolaylıklar sağlayan yeni ürünler ve hizmetler geliştirmektedir. Sixt rent a car sektörüne yeni teknolojilerinin kullanımı konusunda liderlik etmektedir.

 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.