World Travel Awards (WTA) Organizasyonundan Sixt Rent a Car ve Sixt Limousine Servis’e ödül.

Munich/Anguilla, 10 December 2014 – En üst seviyede seyahat ihtiyaçları için Sixt rent a car WTA tarafından “World’s Leading Business Car Rental Company” ödülüne layık görüldü. Buna ek olarak, Sixt Şoförlü Kiralama Servisi de “World’s Leading Luxury Chauffeur Service” ödülünü kazandı.

 

Seyahat ve turizm  sektöründe “The World Travel Awards” en ayrıcalıklı ödül olarak değerlendirilmektedir. Ödüllerin sahipleri , dünya çapında turizm ve seyahat uzmanlarının oylarıyla belirlenmektedir. Sixt, servis ve ürünlerinin yüksek kalitesi sayesinde en yüksek puanı alıp ödüle layık görülmüştür.

 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.