Sixt World Travel Awards Ödüllerine layık görüldü!

Münih 05 Kasım 2013-   Almanya'nın en büyük araç kiralama firması ve Avrupa'nın lider hizmet sağlayıcısı Sixt, 'Lider Kurumsal Araç Kiralama Firması' ve 'Lider Lüks Şoförlü Servis' alanlarından World Travel Awards'da iki ödüle birden layık görülmüştür.

 

1993'den beri World Travel Awards firmaların büyük başarılarını ödüllendirmektedir.  Turizm ve seyahat dünyasının en prestijli ödülü olarak değerlendirilen World Travel Awards'ın 20. yıldönümü kutlamaları gerçekleşmiştir.

 

Regine Sixt:  World Travel Awards Turizm sektörünün Oscar'ı olarak düşünülmektedir. Bir değil, iki ödüle birden layık görülmek bizim için büyük gururdur.

 

Bu ödüller bizim için büyük teşvik olup; uluslararası büyüme ve Sixt Limuzin Servis  gibi yeni ürünlerin devamını getirmemiz için bir göstergedir.

 

Sixt rent a car dünyada 105'den fazla ülke ve 4000'i aşkın kiralama ofisinde hizmet veren Avrupa'nın en büyük araç kiralama firmalarından birisidir.

 

Sixt rent a car - Çağrı Merkezi: 444 00 76 veya 0850 222 2 000

 

 

 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.