Sixt üst üste 3. kez 'Business Traveller Award' ile ödüllendirildi.
Münih, 27 Ocak 2009 - Almanya'nın en büyük araç kiralama firması ve araç üreticisi ve bankalardan bağımsız olarak leasing hizmeti veren öncü kuruluşlardan olan Sixt AG, bir kez daha okuyucuların oylarıyla "Business Traveller Award" ile ödüllendirildi.

Sixt bu ödüle, "Avrupa'nın En İyi Araç Kiralama Firması" kategorisinde üst üste 3. kez layık görülmüş oldu.

"Business Traveller Award" ödülü, "Business Traveller" ticari gazetesi tarafından düzenlenmektedir ve halkın düşüncelerini temsil eden, alanında örneği olmayan bir gazetedir. Oylamaya sadece iş seyahati yapan ve seyahat sektöründe çalışmakta olanlar katılabilmektedir. Bu yılki ödül için yaklaşık 1,000 okuyucunun görüşleri alınmıştır. 2006 ve 2007 yılında da olduğu gibi, "En Kaliteli Araç", "Paranın Karşılığı En İyi Hizmet", "Etkin Kiralama Süreci", "Müşterilerine Uygun ve Şeffaf Hizmet Sunumu" ve "Personeline ve Müşterilerine Odaklı Hizmet" alanlarında Sixt diğer firmalar arasından lider olarak çıkmıştır.

2005 yılında da Sixt, Business Traveller okuyucuları tarafından "Almanya'nın En İyi Araç Kiralama Firması" ödülüne layık görülmüştü.

Hans-Norbert Topp, Sixt AG, Satış ve Pazarlama Direktörü: "Sixt piyasanın içinde bulunduğu koşullara rağmen, pazarda yer alan diğer firmaların aksine, bir yandan yüksek kalite standartlarını korumaya devam ederken, diğer yandan müşteri hizmet kalitesini artırmaya devam ediyor. Sektörümüzde müşterilerimizin artagelen uluslararası ihtiyaçlarını karşılayabilmek için, çok üst seviyede hizmet verilmesi gerekmektedir. Bu ödülü tekrar almış olmak, uluslar arası kalite anlayışımızdan ödün vermeme anlayışımıza çok anlamlı bir teşvik olmuştur."

Sixt Hakkında

Sixt AG, merkezi Pullach-Münih olan, kaliteli hizmet çözümleri sunmakta olan uluslararası bir kuruluştur. 1912 yılında kurulmuştur ve şu an bayileri ile birlikte dünyada 90 ülkede ve 3500 kiralama noktasında hizmet vermektedir. Sixt Almanya ve Avusturya'da Pazar lideridir. Sixt Grup 2007 yılında 1,6 Milyar Euro satış büyüklüğüne ulaşmış ve bayileri hariç dünyada 2,300 personeli istihdam etmektedir.
 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.