Sixt Uluslararası Alaçatı Festivali ulaşım sponsorluğu!

15 Haziran 2012, Alaçatı - Çeşme - Sixt rent a car bir parçası olduğu ulaşım sektörüne değer katan işbirlikleri yapmaya devam ediyor.

Sixt rent a car bu anlayışla 15 - 24 Haziran 2012 tarihleri arasında bu yıl ilki düzenlenen Uluslararası Alaçatı Festivali'ne "Ulaşım Sponsoru" oldu. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Alaçatı Belediyesi, Alaçatı Turizm Derneği, Alaçatı Tanıtma Fonu, EGSD ve Sixt rent car sponsorluklarında düzenlenen bu festivale cazın dünyaca en beğenilen seslerinden birisi olan Buika da katılacak. Festivalde yine ülkemizi Eurovision'da başarıyla temsil eden Can Bonomo da bir konser verecek. Festival süresince MFO, Grup Gündoğarken, Bulutsuzluk Özlemi ve daha birçok sanatçı konserler verecek.

Sixt rent a car olarak başta Alaçatı ve ülkemizin tanıtımına katkı veren bu festivale sponsor olmaktan duyduğumuz mutluluğu belirtmek isteriz.

Sixt rent a car dünyada 100'den fazla ülkede ve 4000'i aşkın kiralama ofisinde hizmet veren Avrupa'nın en büyük araç kiralama firmalarından birisidir.

 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.