Sixt rent a car ve Regus sınırlara bağlı kalmamanız için ortak hareket ediyorlar.
Münih, 5 Mayıs 2009 - Sixt rent a car ve Regus siz değerli müşterilerinin yerküre üzerinde hiçbir şekilde kendinizi sınırlamamanız için ele ele verdiler...

Sixt ve Regus işbirliği Regus - Dünyanın en büyük çalışma alanı çözümleri üreticisi

Regus Grup tamamıyla dekore edilmiş ofislerden, profesyonel toplantı odalarına, Business Lounge'lardan geniş kapsamlı video konferans stüdyolarına kadar tüm çalışma alanı çözümleri konusunda bir öncüdür.

Regus aynı zamanda yeni gelişim gösteren evden veya mobil çalışma alanlarında da kişiye özel adres, hatta mail ve çağrı karşılama gibi Virtual (Sanal) Ofis hizmeti vermektedir.

Regus dünyada 1,000 civarındaki iş merkezinde hem sizlere, hem sizlerin müşterilerine hem işinizin sizi götürdüğü her yerde yanınızdadır.

Regus İş dünyası - İşinize geldiği gibi iş yapın

Size özel 4 değişik üyelik ile Regus iş dünyasına adım atabilirsiniz: ? Dünyadaki 1,000 business lounge istediğiniz an ikramımız olan internet ve içecekler ile kullanabilirsiniz. ? Toplantı odalarımızdan, günlük ofislerden ve video konferanslardan %10 indirim alabilirsiniz. ? Paketlemeden kargolamaya, dökümanları yazdırmadan ciltletmeye kadar profesyonel yönetim desteği alabilirsiniz. ? Seçtiğiniz üyeliğe göre özel ofislerden faydalanma imkanı.

Sixt Express Kart sahiplerine özel*

? Herhangi bir ücret ödemeden 3 yıllık üyelikle Regus businessworld Blue kart

? İlk konferans odası kiralamanızda %15 indirim

Sixt Gold Kart sahiplerine özel*

? Herhangi bir ücret ödemeden 3 yıllık üyelikle Regus businessworld Gold kart

? İlk konferans odası kiralamanızda %25 indirim

Sixt Platinum Kart sahiplerine özel*

? Herhangi bir ücret ödemeden 3 yıllık üyelikle Regus businessworld Gold kart ? Yıllık Regus businessworld Platinum kartlarda ? 400 indirim ? İlk konferans odası kiralamanızda %35 indirim ? İlk video konferans odası kiralamanızda %35 indirim * Genel şart ve koşullar ile geçerlidir.

Bilgi ve rezervasyon

Daha detaylı bilgi ve rezervasyon için: ? Türkiye: +90 232 444 0076 ? Almanya: +49 800 5222 5333 ? Avrupa, Afrika & Ortadoğu: +31 20 491 9898 ? İngiltere: +44 (0) 870 351 9414 ? Kanada & A.B.D.: +1 972 776 5382 ? Latin Amerika: +1 877 734 8740 ? Asya & Avustralya: +623 885 8499
 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.