Sixt rent a car - Sunexpress işbirliği...
İzmir, 20 Ağustos 2009 - SunExpress ve Sixt rent a car işbirliği başlamıştır.

SunExpress, her ikisi de dünyanın en önemli havayolu şirketlerinden olan Türk Hava Yolları ve Lufthansa' nın eşit ortaklığında, 1989 yılında Antalya' da kurulmuştur. Almanya başta olmak üzere, 2001 yılında başlattığı uçuşlarıyla Türkiye' nin yurtdışına tarifeli sefer düzenleyen ilk özel havayolu şirketi olmuştur.

SunExpress, online bilet sunmakta olduğu http://www.sunexpress.com/ adresinden, araç kiralama partneri olan Sixt rent a car ile sizlere şimdi kiralık araç ürününü de sunuyor. Dünyada 100' den fazla ülkede, 3500 kiralama ofisinde hizmet veren Sixt rent a car, bir tatil programı ürünü olan Sixt rent a car online arayüzü ile siz müşterilerimize "Herşey dahil" anlayışında kiralık araç seçenekleri sunmaktadır.
 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.