Sixt rent a car sizlere daha fazla BMW seçeneği sunuyor.
İstanbul, 12 Ocak 2012 - Sixt rent a car filosunda yer alan BMW araçlara yeni modeller ekleniyor.

Bu yılın Ocak ayı itibarıyla Sixt rent a car filosunda yer alan Yeni BMW 116i ve 118i, 320d ve 520d Exclusive modellerine ilave olarak BMW X1 xDrive 20d ve BMW X3 xDrive 20d araçlar da eklendi.

Teknolojisiyle ödüller alan X serisi BMW araçlar adaptif vites değiştirme, 8-ileri Steptronik şanzıman, otomatik Start/Stop özelliği, Fren enerjisi geri kazanımı gibi son derece gelişmiş özelliklere sahip. 20d motora sahip X1 xDrive 177 hp güç üretirken yine aynı motor hacmine sahip X3 xDrive araçlar 184 hp güç üretiyor ancak 100km de ortalama 5,6 lt yakıt tüketimiyle beklentilerin çok üzerinde bir ekonomi sağlıyor.

Keyif fazlasını ister. Siz de fazlasını isteyin. Sixt rent a car - Çağrı Merkezi: 444 00 76 veya 0850 222 2 000
 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.