Sixt rent a car 2013 Satış ve Hizmet Eğitimi

İzmir, 27 Eylül 2013 – Sixt rent a car Satış ve Hizmet Eğitimi

 

İzmir Anemon Otel'de gerçekleşen Satış ve Hizmet Eğitim toplantımıza tüm ofis müdürlerimiz, satış sorumlularımız ve yöneticilerimiz katılmıştır. 

 

Sixt Almanya Merkez'den gelen müdür ve eğitimcilerimizin yaptığı sunum ve workshoplar ile bilgilerimizi tazeledik ve eksiklerimizi giderdik.

 

Dört gün boyunca Sixt kurumsal kimlik, standartlarımız, satış ve hizmet ilkelerimizin gözden geçirildiği toplantımız tüm Sixt ekibi için oldukça verimli olmuştur.

 

Sixt rent a car dünyada 105'den fazla ülke ve 4000'i aşkın kiralama ofisinde hizmet veren Avrupa'nın en büyük araç kiralama firmalarından birisidir.

 

Sixt rent a car - Çağrı Merkezi: 444 00 76 veya 0850 222 2 000

 
 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.