Sixt rent a car otomotiv sektörünün en güçlü markaları ile filosunu genişletiyor!
İzmir, 21 Haziran 2010 - Sixt rent a car dünyada 100' den fazla ülke ve 3500' den fazla kiralama ofisinde hizmet vermektedir. Bütün ofislerde otomotiv dünyasının en bol seçeneklerini sunan Sixt rent a car Türkiye' de de sizlere Volkswagen ve Mercedes-Benz markalarının yeni araçları ile hizmet veriyor.

Volkswagen markasının Polo, Golf, Jetta ve Passat markalarının hemen her versiyonu ile Mercedes-Benz markasının yeni üretilen B160 ve C180 Kompressör modelleri şimdi tüm Sixt rent a car kiralama ofislerinde sizlere hizmet verecek.
 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.