Sixt rent a car ile çok özel araçlar artık ulaşılmaz değil !
İstanbul, 1 Eylül 2011 - Türkiye'de 2011 yılı Sixt rent a car için farklı ve çok özel araçların müşterilere sunulduğu bir yıl oldu.

Sixt rent a car bu yıl filosuna çok özel araçları katarak bir yandan müşterilerinin seyahat ihtiyaçlarına çözüm sunarken, diğer yandan da çok özel araçları kullanma imkanı sundu.

Özellikle 2010 yılı sonunda günlük kiralama pazarına sunulan Volkswagen Polo, Golf ve Jetta araçlara 2011 yılı ortasında sunulan Audi A1 serisi araçlar hem sektöre bir ilk, hem müşterilere çok farkılı birer seçenek oldular. Yine aynı dönemde filoya katılan Mini Cooper Cabrio ve BMW X1 araçlar da alışılagelmiş Sixt rent a car filosunun farklı birer seçenekleri oldular.
 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.