Sixt rent a car filosunu BMW araçlar ile güçlendirdi.
İzmir, 17 Haziran 2011- Dünyanın en saygın araç kiralama firmalarından olan Sixt rent a car, Türkiye'de araç filosunu yine dünyanın en güçlü araç markalarıyla genişletmeye devam ediyor.

Bu anlayışla 2011 yılı içerisinde planlanmış olan 250 araçlık BMW araç alımının ilk 100 araçlık bölümü Haziran ayı itibarıyla teslim alınmış ve bu filoyu oluşturan 116i, 316i, 320d ve 520d araçlarımız ülke genelindeki ofislerimizde müşterilerimize sunulmaya başlamıştır.

Sixt rent a car bireysel ve kurumsal müşterileri şimdi her zamanki Sixt araç filosunun yanısıra bu çok özel araçları da yine çok özel fiyatlardan kiralayabilecekler.
 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.