Sixt rent a car EMITT Istanbul'da yerini aldı.
İstanbul, 10 Şubat 2011 - Sixt rent a car bu yıl 15. si düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarına (EMITT 2011) katılarak seyahat sektörünün tüm oyuncularıyla bir araya geldi.

Seyahat acentaları, havayolu şirketleri, teknoloji firmaları ve otel zincirlerinin yanısıra ülkemizin güzel şehirlerinin temsil edildiği fuarda yabancı ülkeler de standlarıyla kültür ve turistik değerlerini sergileme imkanı buldular.

Sixt rent a car son kullanıcı, acenta ve kurumsal müşteri çözümlerini gerek bireysel ziyaretçiler, gerekse sektör temsilcileri ile paylaştı.

Sixt rent a car Türkiye' de teknolojik yenilikleri ile tanınıyor. Sixt sadece internet sayfaları ile değil, aynı zamanda iPhone, iPad, Android ve cep telefonu uygulamalarında da sektörün liderliğini yapıyor.
 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.