Sixt rent a car'dan sizlere krize ara vermeniz için MINI bir teklif var.
İzmir, 21 Mayıs 2009 - Sixt rent a car filosuna Mayıs ayı itibarı ile katmış olduğu Mini Cooper marka araçlar ile siz değerli müşterilerine keyifli ve ayrıcalıklı sürüş keyfi sunuyor... Mini Cooper araçlar Sixt rent a car filosunda... Sixt rent a car Mayıs 2009 tarihi itibarı ile filosuna Mini Cooper araçları katarak müşterilerine daha keyifli ve eğlenceli bir sürüş imkanı vermeye başlıyor.

Mini Cooper ailesinin Clubman modelleri sürücülere seri ve keyifli bir yolculuk imkanı veriyor. Otomatik vitesli olan bu araçlar ile şehiriçi sürüş keyfiniz de, şehirdışı sürüş kadar keyifli ve rahat olacak.

Güvenliğin ön planda tutulduğu bu modelde aynı zamanda müzik severler için de ayrıntılar unutulmamış. Gelişmiş ses düzeni ve CD çaları ile araç kullanırken sürücülere keyifli anlar yaşatıyor.

Bu araçlara ait daha detaylı bilgi ve fiyat için Rezervasyon Merkezi'mizi arayıp bilgi edinebilirsiniz.
 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.