Sixt rent a car cep telefonları için yazılım geliştirdi.
İzmir, 29 Aralık 2008 - Sixt rent a car, cep telefonu tarayıcıları için online araç kiralama modülü geliştirdi.

Halihazırda online araç kiralama hizmetini en başarılı şekilde sunan ve birkaç adımda gerek yurtiçi gerek yurtdışı araç kiralama olanakları sunan Sixt rent a car bu alandaki liderliğini cep telefonu tarayıcıları üzerinde de sürdürmektedir.

2008 sonunda açılmış olan ve cep telefonlarından giriş yapılabilen http://mobile.sixt.com.tr/ adresinden kullanıcılar diledikleri istasyondan, istedikleri araçları kiralayabilecek, kiralama onayını cep telefonlarına SMS olarak veya e-posta hesaplarına ileti olarak alabileceklerdir..
 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.