Sixt rent a car Blackberry telefonlar için araç rezervasyon yazılımı geliştirdi.
Münih, 15 Nisan 2009 Sixt rent a car iPhone için geliştirdiği uygulamadan sonra şimdi de Blackberry cihazları için yeni bir uygulama geliştirdi.

Blackberry uygulamaları heryerde, herzaman mobil özgürlük anlamına gelir. SIXT Blackberry uygulamasını hemen alın, çünkü SIXT iPhone yazılımının yapabildiği herşeyi, SIXT Blackberry ile de yapabileceksiniz!

Bir bakışta SIXT Blackberry uygulamasının avantajları:

? GPS-tabanlı ofis arama. Size en yakın SIXT ofsini bulmanıza yardımcı olur. ? Müsait tüm araç gruplarını bulmanıza yarar. ? İndirimli online ve kurumsal fiyatlardan faydalanmanızı sağlar. ? Rezervasyon bilgilerinizi isterseniz SMS ile de cebinize gönderir. ? Kiralamalarınızda GPS ve çeşitli sigortaları da buradan talep edebilirsiniz. ? Aynı zamanda müşteri hizmetleri görevi görür: İptal edilen veya geçmişte yaptığınız rezervasyonları takip edebilirsiniz. ? YENİ! Daha hızlı rezervasyon ve daha basit bir arayüz...

SIXT Blackberry uygulamasını indirin:

? Blackberry cihazınızdan indirmek ve yüklemek için: Download and install app ? PC'nizden Blackberry cihazınıza aktarmak için (zip-dosyası, mouse sağ tuş ile tıklayıp, "Farklı Kaydet"): Download and install app Bu uygulama 480x320 px (bold için) ve 480x360 px (curve için) ekran çözünürlüğündeki Blackberry cihazları için uyarlanmıştır.

Blackberry cihazlarınızla yapacağınız tüm yurtiçi rezervasyonlarınızda 30 Haziran 2009 tarihine kadar % 10 % indirim kazanacaksınız.
 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.