Sixt rent a car araç filosuna 50 adet Mercedes-Benz B160 eklendi.
İzmir, 26 Mayıs 2010 - Sixt rent a car sektöründe filosunun çeşitliği ile bilinmektedir. Sixt rent a car Türkiye temsilciliğini yapmakta olan Artı Seyahat A.Ş. kurulduğu günden bu yana müşterilerini otomotiv dünyasının en güçlü ve en yeni modelleri ile buluşturmaktadır. Sixt rent acar bu vizyonuna uygun olarak filosunu Mercedes-Benz B160 araçlarla genişletmektedir. Mayıs 2010 sonu itibarıyla Sixt filosuna 50 adet Mercedes B160 katılmıştır.

Sixt rent a car 2010 yılı başlarında da filosuna, daha kaliteli ve güvenli sürüş amaçlayan müşterileri için, üst segment araç sınıfının en değerli üyelerinden birisi olan Mercedes-Benz C180 Kompresör araçları dahil etmişti.
 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.