Sixt rent a car Nisan'da Adana'da!

 

18 Mart 2013 - Sixt rent a car Portakal Çiçeği Festivali'nde!


Nisan ayının en güzel şehirlerinden biridir Adana. En güzel mevsimdir Adana'da Nisan. Portakal çiçeği mevsimi, iklim durumuna göre birkaç gün farketmekle birlikte, genellikle 5-20 Nisan tarihleri arasındadır.

 

Yılın bu en güzel günleri şimdi bir Festivale dönüşüyor. Bu yıl 13 Nisan tarihinde, saat tam 18.00'de İstasyon meydanında festival yürüyüşü yapılacak. Hem yılın Adana'ya özel bu en güzel günlerinde Adana'da olmak, hem bu festival coşkusuna katılmak için hemen hareket geçin.

 

Sixt rent a car bu Festival'e özel indirimli fiyatlar sunuyor. Bu fiyatlardan faydalanmak için burayı tıklayın.

 

Sixt rent a car - Çağrı Merkezi: 444 00 76 veya 0850 222 2 000

 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.