Sixt rent a car 2010 Yılı "Hizmet ve Kalitede Mükemmellik" ödülüne şirketimiz layık görüldü.
İstanbul, 11 Aralık 2010 - Sixt rent a car Türkiye olarak, 2008 yılı Sixt rent a car Gala gecesinde "En İyi Kurumsal Görünüm" ödülüne layık görülmüştük. Bu yıl İstanbul' da yapılan Gala gecemizde de 2010 yılının "Hizmet ve Kalitede Mükemmellik" ödülünü aldık.

Şirket ortaklarımızın hazır bulunduğu Gala gecesi ve Ödül töreninde ödülü Sixt rent a car adına Sn Regine Sixt takdim etmiştir.

1992 yılında başlamış olan araç kiralama hizmetimizin, böylesi büyük uluslararası bir kurumun bir parçası olarak, 100' den fazla ülke arasından layık görülmüş olmak bizleri fazlasıyla memnun etmiştir. Bu ödül ile de anlaşılmaktadır ki, 20 yıldan fazla süren bu yolculuğumuzda müşteri odaklı hizmet anlayışımız, profesyonel çağrı merkezimiz, eğitimli çalışanlarımız ve çoğunluğu otomotiv sektörünün en güçlü markaları Mercedes-Benz ve Volkswagen araçlarından oluşan filomuz ile müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilen bir kurum haline gelebilmişiz.
 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.