Sixt rent a car 14. Küresel Toplantısı İstanbul' da yapıldı
İstanbul, 9 Aralık 2010 - Geleneksel olarak her yıl Aralık Ayı?nda düzenlenen Sixt rent a car Küresel Kongresi bu yıl İstanbul' da gerçekleştirildi. 100' den fazla ülkeden 250 yöneticisi ile birlikte Sixt ailesinin de katıldığı kongrede küresel değerlendirmeler ve yeni hedefler gözden geçirildi. Sektöre getirdiği yenilikler, yaratıcı fikirler ve ilkler ile dikkat çeken Sixt rent a car, son olarak dünyanın en saygın ve ayrıcalıklı seyahat ödülleri olan "Dünyanın En Yaratıcı Pazarlaması" ödülüne layık görülürken, Regina Sixt, "Yılın İş Kadını" ödülünü aldı.

Almanya ve Avusturya' da pazar lideri konumundaki Sixt rent a car, Türkiye' de yerel sektörün en güçlü oyuncularından birisi olan ARTI A.Ş. ile temsil ediliyor. Sixt Türkiye filosunda otomotiv pazarının en güçlü markaları olan Mercedes-Benz, VW ve Ford gibi araçlarıyla hizmet vermekte olup, yine sektörde bir ilk olarak Mercedes-Benz E250 araçları müşterilerinin kullanımına sunmuştur.

Sixt Türkiye' de Sixt rent a car global hedefi doğrultusunda, Sixt rent a car' ın kuruluşunun 100. yılı olan 2012 yılında, günlük kiralamada Türkiye pazarının lideri olmayı hedeflemektedir.

Sixt Hakkında;

Almanya' nın ilk araç kiralama şirketi olan Sixt rent a car, 1912 yılında Münih' te kurulmuştur ve bugün franchise ağı ile tüm dünyada 100' den fazla ülkede ve 3500 kiralama ofisinde hizmet vermektedir.

Sixt rent a car, ulaşım hizmetleri alanındaki en yenilikçi hizmet sağlayıcılarından biridir. Araç kiralama ve leasing alanlarında, Sixt rent a car müşterilerine kolaylıklar sağlayan yeni ürünler ve hizmetler geliştirmektedir. Sixt rent a car sektörüne yeni teknolojilerinin kullanımı konusunda liderlik etmektedir.
 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.