Sixt rent a car 11. Mükemmeliği Arayış Sempozyumunda
İzmir, 06 Mayıs 2010 - Sixt rent a car 05 - 06 Mayıs 2010 tarihlerinde, İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi' nde, KalDer tarafından düzenlenmiş olan 11. Mükemmeliği Arayış Sempozyumu, Sürdürülebilir Başarı toplantılarına stand açarak katılmıştır. Sempozyum süresince, gerek ziyaretçilere, gerekse katılımcılara Sixt rent a car hakkında bilgiler verilmiş, ürünlerimiz ve hizmetimiz hakkında broşürler dağıtılmıştır.

Sixt rent car kurulduğu günden bu yana hizmetini ve araçlarını belirli bir standartta vermektedir. Bu kalite standartlarını, 2002 yılında temellerini attığı "Hizmet ve Araç Nitelik Taahhüdü" ile hem belirli bir standarda bağlamış, aynı zamanda da sektöründe kalitenin bayraktarlığını yapmıştır.
 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.