Sixt Mobile ile "Son Dakika" fırsatları cebinizde.
İzmir, 08 Mayıs 2010 - Sixt rent car teknolojiye yatırımlarına devam ediyor. Bugüne kadar iPhone ve Blackberry cihazlar için geliştirdiği yazılımlarına, geçen yıl ortasına mobil telefon uygulamaları da ekleyen Sixt rent a car, şimdi bu teknolojiyi siz müşterilerine "Son Dakika" fiyatları alabilmeniz için yerel modülü hayata geçiriyor.

Tüm cep telefonlarınızın wap/browser adreslerine, http://mobile.sixt.com.tr adresini girerek, en uygun fiyatlara erişebilirsiniz. Sixt rent a car internet sayfalarından bugüne kadar erişmekte olduğunuz en gerçekçi fiyat arayüzüne, bu uygulama ile cep telefonlarınızdan da artık ulaşabileceksiniz.

Sixt rent a car vizyonu doğrultusunda teknolojiye ve siz müşterilerine hizmeti daha hızlı ulaştırmaya yatırımlarına devam ediyor.
 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.