Sixt rent a car yeni mobil uygulaması güncellendi!

İzmir, 11 Ekim 2013 – Sixt rent a car yeni mobil uygulamaları yeni dizayn ve geliştirilmiş performans ile güncellendi!

 

Sixt rent a car’ın etkili mobil uygulaması artık daha modern bir dizayna sahip olmakla birlikte, geliştirilmiş özellikleri ve daha şeffaf bünyesi ile görüntülenebilmektedir.

İçerik duyarlı bu uygulama tüm önemli özelliklerin ve rezervasyonların daha rahat bir şekilde görüntülenebilme imkanını sunmaktadır.

Daha da fazlası; bu geliştirilmiş uygulama yeni iOS 7 Apple işletim sistemi ile kullanılabilmektedir.

 

Sixt’in içerik duyarlı mobil uygulaması ile şeffaf rezervasyon sürecinin keyfini sürün!

 

Sixt’in ücretsiz mobile uygulamasının Apple Passbook fonksiyonu rezervasyon sürecinin her aşamasında kullanıcıya rehberlik ediyor. 

Sixt mobil uygulaması rezervasyon detaylarına ulaşabilmek için iki seçenek sunuyor; kullanıcı direk çağrı merkezine arama yapabilir ya da başlangıç sayfasında otomatik olarak gelen ikonu kullanabilir.

 

Sixt müşterileri için Bonus Program!

 

Sixt uygulaması program ortaklarımızdan mil ve puan kazanımı için seçenek sunmaktadır. Sixt müşterileri indirimli tarifeler üzerinden akıllı telefon ile ödeme yapabilirler.

İPhone uygulaması ilave olarak müşterilerin tercih ettikleri aracı teslim alma saatinden 30 dk önce seçmelerine olanak sağlamaktadır.

 

Sixt rent a car dünyada 105'den fazla ülke ve 4000'i aşkın kiralama ofisinde hizmet veren Avrupa'nın en büyük araç kiralama firmalarından birisidir.

Sixt rent a car - Çağrı Merkezi: 444 00 76 veya 0850 222 2 000

 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.