Sixt rent a car, IMEX Frankfurt'un resmi araç kiralama partneri oldu!

Sixt rent a car, IMEX Frankfurt'un resmi araç kiralama partneri oldu!

 

Frankfurt, 6 Mayıs 2014 - Sixt rent a car, IMEX Frankfurt'un resmi araç kiralama ortağı ve toplantı, kongre, organizasyonların güçlü çözüm ortağı olarak kendini göstermektedir.

 

Sixt, 20-22 Mayıs 2014 tarihlerinde G685 nolu standında çok sayıda ziyaretçiye yeni mobilite konseptlerine  bir bakış açısı sağlamak ve bireysel ihtiyaçlarına özel çözümler sunmak üzere yerini alacak. Ayrıca Sixt Ekibi, hem standında hemde www.imex-frankfurt.com internet sitesinde özel araç kiralama teklifleri sunacaktır.

 

Sixt'in Kongre Programı; toplantı, kongre ve organiasyonların ideal program ortağı olmasını sağlamaktadır.  Müşteriler; geniş havalimanı ve tren istasyonu ofisleri, rezervasyon merkezi ve mobil rezervasyon uygulamalarının yanı sıra rent a truck gibi sayısız avantajdan faydalanabilirler.

 

Aynı zamanda; Sixt Limuzin Servis'de bu sektör için ideal ve doğru bir üründür. Yüksek donanıma sahip araçlar,yabancı dil bilen, profesyonel ve eğitimli şoförler gibi avantajlardan faydalanabilinir. 

 

Sixt rent a car siz müşterilerimize Türkiye'de 38 noktada hizmet vermektedir. Bu yerel ağımıza dünyada 100'den fazla ülke ve 3500'ün üzerinde Sixt ofisi eşlik etmektedir.

 

Sixt rent a car - Çağrı Merkezi: 444 00 76 veya 0850 222 2 000

 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.