Sixt rent a car 6. Ulusal Franchise Toplantısı Antalya- Belek'te gerçekleştirildi!
Antalya, 28-30 Nisan 2016
 
Sixt rent a car 6.Ulusal Franchise Toplantımız Türkiye'nin her bir noktasından katılan bayi temsilcilerimizle Antalya Belek'te gerçekleştirilmiştir.
Toplantımızda; siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunmak ve müşteri memnuniyetini arttırmakla ilgili önem arz eden konular gündeme gelmiştir.Temelinde müşterilerimize daha hızlı ve daha iyi hizmet vermeyi amaçladığımız bu toplantıların, 2016 yılında da sizlere daha çok memnuniyet getireceğine umuyor ve inanıyoruz.
 
Sixt rent a car olarak siz müşterilerimize 35 noktada hizmet vermekteyiz. Bu yerel ağımıza dünyada 200 den fazla ülke ve 4.000' in üzerinde Sixt satış ofisi eşlik etmektedir.
 
Sixt rent a car - Çağrı Merkezi: 444 00 76 veya 0850 222 2 000
 
 
 
 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.