Sixt rent a car 4. Ulusal Kurultayı Tarihi Şehir Şanlıurfa'da gerçekleştirildi!

 

Sixt rent a car 4. Ulusal Kurultayı Şanlıurfa'da gerçekleştirildi.

 

Şanlıurfa,  25 Nisan 2014 - Sixt rent a car geleneksel Ulusal Kurultayı'nın 4. sü bu yıl Tarihi Şehir Şanlıurfa  Dedeman Otel'de gerçekleştirildi.

 

Türkiye’nin her köşesinden katılan Sixt rent a car bayi temsilcileri ve Sixt rent a car ofis müdürleri, ailemize yeni katılan bayilerimiz ve yeni şube sorumlularımız ile tanışma fırsatı buldular.

 

Temelinde müşterilerimize daha hızlı ve daha iyi hizmet vermeyi amaçladığımız bu toplantılar, 2014 yılında da sizlere daha çok memnuniyet olarak döneceğini umuyoruz.

 

Sixt rent a car siz müşterilerimize Türkiye'de 38 noktada hizmet vermektedir. Bu yerel ağımıza dünyada 100'den fazla ülke ve 3500'ün üzerinde Sixt ofisi eşlik etmektedir.

 

Sixt rent a car - Çağrı Merkezi: 444 00 76 veya 0850 222 2 000

 

 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.